Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sgs2 mobilom van. Megéri...

Sgs2 mobilom van. Megéri cserélni egy htc 7 mozart-ra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ott sem tudsz házilag akksit cserélni, de azért, mert iPhone, már érdekel?
2012. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen érdekel. Tudsz irni rola valamit?
2012. aug. 21. 16:43
 13/21 anonim ***** válasza:
Szegény iOS annyira le van korlátozva.. Sok hátránya van. Maximum játékra jó a szememben..
2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ennyire le van korlátozva? Tényleg nem csoda, hogy nem fagy le, mert semmit nem enged a szoftver. Gondolom ezért nem fagy, akad.
2012. aug. 22. 04:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Kb. annyira van lekorlátozva, mint a windows phone.Épp ezért a WP ugyanolyan gyors és stabil, mint az iOS.
2012. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én i4-et használok, előtte volt wp-m, nekem az jobban bejött, jailbreak-elve kicsit akad néha, unlock-olt omnia 7-esemmel semmi probléma nem volt, pedig teleraktam minden hülyeséggel, ami csak eszembejutott :) iPhone csak használatra jó, arra viszont eléggé. Akkuját úgy kell nézni, hogy kb 250 teljes töltési ciklus után lesz olyan 80%-os a kapacitása, üzemideje egészen elfogadható, kicsivel átlagon felüli. Videók hangminőségre is elég jó, zenében tán hangosabb fülessel mint más telefonok, hangszóróval viszont inkább tiszta, mint erőteljes(3GS-nél jóval halkabb). Nekem eddig 1x fagyott le jailbreak-elve, különben stabil idáig.
2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert az iTunes függőség elég nagy hátrány.. Fel kell törni, hogy rendesen használni tudd.. Flash hiánya.. Kicsi kijelző.. Halk.. Könnyen bereped a kijelző+a borítás. Mond, hogy ezek nem hátrányok..
2012. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó.


1.Az iTunes használat...miért, iTunes-on telefonálsz?Ott küldesz e-mailt, vagy sms-t?Hagyjuk már...

2.Minek kéne törni, hogy rendesen tudd használni?Épp a zártságában rejlik a stabilitása, kókányolás nélkül is lehet rendesen használni.

3.Flash hiány...ne röhögtess már, JB óta androidon sincsen, mert a HTML-é a jövő.Úgy látszik te még leragatál...eleve az apple-nek nem volt az adobe-vel szerződése.Mégis minden flottul fut, aminek kell, nemde?

4.Kicsi kijelző?Jha, annak, aki eleve egy 4,3"-as telóval kezdte, egyébként átlagos, könnyen kezelhető.Nyilván nem a Note-ból kellene kiindulni pl, vagy az sgs2-ből..

5.Halk...jogos.

6.Könnyen bereped az előlap-hátlap: erre vannak a tokok.

7.Ezek max. neked hátrányok, ha van egyéb értelmes érved, szívesen kontrázok.

2012. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én azért a bluetooth fáljküldés hiányát, és a külső alkalmazások telepítését hátránynak mondanám. Ettől függetlenül tényleg gyors rendszer, de pont a zártság miatt.
2012. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ hogy ki milyen telóval kezdte.. De Androidon volt flash, és utólag rá lehet tenni a jb-re is a flash-t. iOS-en ugye ezt nem lehet. Az iTunes függőség az azt jelentené, hogy nem lehet csak úgy ráhúzni akármit is.. A videóformátum is mp4. A 7. pontod minek lett pont? Az nem közé tartozik. Nem értem, hogy miért jársz ide vitázni.

Oké, ha veszel rá tokot, attól az elejét nem védi, és ki tudja, hogy mikor ejti le az ember. Lehet, hogy akkor, mikor leveszed a tokját.. Nem tudni, hogy ki mikor ejti le.. Ezt nem te szabod meg neki.

2012. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!