Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire ciki?

Tényleg ennyire ciki?

Figyelt kérdés
Van egy samsung corby TXT-m (nem az érintő képernyős hanem a billenytűzetes) és sokszor mondják az osztály társaim, hogy az egy s-zar és vegyek egy androidos telefont, de én viszont imádom a mostani telefonomat (az igaz, hogy az ő korában is voltak fényévekkel jobb telefonok, de én a kinézetért szeretem).
2012. aug. 19. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. aug. 19. 12:01
 2/12 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés:Miért ismertebb a érintő képernyős változata?
2012. aug. 19. 12:02
 3/12 anonim válasza:
Ha tetszik, használd nyugodtan. Nem értem mi a probléma...
2012. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az hogy mindig tukmálják rám a vacak androidos telókat, mert milyen király játékok vannak rá és hogy az enyém kiment a divatból
2012. aug. 19. 12:06
 5/12 anonim válasza:
57%

Ne mások döntsék el, hogy milyen telefonod legyen.

Nekem Samsung S5230-asom van, sokan mondják, hogy milyen rossz, de nem érdekel, mert számomra a célnak megfelel.

2012. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem is lennének jók ezek az extra törékeny telefonok, mert sokszor leejtem meg a kutyám is szeret telefont rágni
2012. aug. 19. 12:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva az a mobil tényleg egy kalap... 2 hónapig volt nekem is, utána inkább megjavíttattam a jó öreg SE k800i-t. De egyébként senkinek nincs hozzá köze, hogy mit használsz. Engem is megszólnak, de rájuk kell hagyni. Neked ez a jó, nekik nem.
2012. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én meg vagyok vele elégedve meg nincs is akkora elvárásom egy mobillal szemben nekem elég ha lehet rajta SMS-ezni, telefonálni meg zenét hallgatni (játékra meg ott van a jó öreg PC)
2012. aug. 19. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem ezért csesztetnek :D Én meg imádom,,azt mondják a NOKIA lejárt lemez ,meg,hogy márt sz*rok és mi az,hogy érintős is meg nem is,,stb... Eddig meg MOTOROLA V+i-s telom volt csak tönkre ment. Ez használtam 4 évig,,,Remélem a NOKIÁT is addig használom vagy még tovább is.

[link]

2012. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én igazából a lassúságával nem voltam megbékülve főleg, és a minőségével.
2012. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!