Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki az, ha 16 évesen még nem...

Ciki az, ha 16 évesen még nem voltam kocsmázni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még alkoholt sem ittam, de szívesen kipróbálnám egyszer, bár egy helyet sem ismerek nyíregyházán. Nem vagyok az a nagy rockos, sem poppos, inkább alternative és indie rock féle helyet keresek. Persze nem halok bele, ha 18 éves koromig nem jutok el oda, de azért "átélnék" egy ilyesmit.
2012. aug. 1. 00:01
 1/8 anonim válasza:
verciki.a helyedben elasnam magam!
2012. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
LŐD LE MAGAD !!! TUDOD AZ ALKOHOL AZ BÜNTETENDŐ 18 ÉV ALATT !!! JA HOGY MATEKBÓL MEGBUKTÁL!!! SEGÍTEK A 16 KISEBB MINT A 18 !!!
2012. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
utolso,te mekkora egy gyoker vagy
2012. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább menjünk vissza a /v/-re
2012. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az a ciki ha voltál
2012. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, és a jövőbeli énednek, akkor ne is menj, inkább otthon igyál 1-2 sört, pár pohár bort, ilyeneket, de ha elmész kocsmázni, nagyon könnyen belevisznek a rosszba, nem csak alkohol szinten értem, hanem pl. drog.

Ráadásul ha rászoksz az alkoholizálásra, nem marad pénzed normális dolgokra, ilyen válságos időkben...

Inkább keress normális baráti társaságot, és velük lógj, ne olyanokkal, akik életnek nevezik azt, hogy mindennap berúgnak, és csodálkoznak, hogy csak kőműves lett belőlük.


Szerintem kerüld el jó messzire, és élj normális életet.

Agysejtekben gazdag további életet kívánok!

2012. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem attol meg nem lesz bajod,hogy egyszer-ketszer berugsz.Az az egeszsegtelen ha minden nap.En ugy ket hetente egyszer berugok haverokkal,azonkivul csak otthon sorozgetek,ez sztem igy teljesen rendben van.Amugy en is csak nagyon ritkan jarok kocsmaba,sokkal jobban szeretek par emberrel kimenni vmi parkba vagy ilyesmi es ott inni.:)

17/F

2012. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem lesz semmi bajod tőle. Én évek óta járok haverokkal. Most 21 vagyok, kb 16 éves koromtól mászkálunk ki járunk erre-arra, de mégsem vagyok egy világtalan alkoholista. Szimplán csak szeretek beülni és beszélgetni egy-egy sör mellett, és ha úgy alakul néha a buli, hogy többet iszunk mint amennyitől még csak jó hangulatunk lenne, akkor így alakult :)

Csak azért viszont ne menj el kocsmázni, mert azt cikinek érzed, hogy nem vagy. De 16 évesen nem gondolom, hogy bármi gond lenne vele :)

2012. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!