Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a Sony Ericsson...

Frissítettem a Sony Ericsson Xperia mini pro telefonom szoftverét, de nem tetszik. Hogyan tudom visszaállítani? Gyári visszaállítás nem segít? Android 4. 0.4 van rajta. Ha leállítom mi történik? És ha törlöm ezt az alkalmazást, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogyan tudom visszaállítani?


Flashtool


Gyári visszaállítás nem segít?


Nem. Azzal csak azt éred el, hogy kapsz egy teljesen érinmtetlen rendszert. Törlődik minden adatod a telefonból és kezdheted újra belakni. Ezt egyébként javasolt egy frissítés után megcsinálni.


Ha leállítom mi történik?


Igen jó eséllyel, nem fogod tudni leállítani. Ha meg mégis akkor szerintem vagy újraindul vagy kikapcsol a telefon.


És ha törlöm ezt az alkalmazást, akkor mi történik?


Milyen alkalmazást?

2012. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!