Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni egy Nokia...

Valaki tud segíteni egy Nokia N79-es szoftverben?

Figyelt kérdés

Nekem van 1 Nokia n79 típusú telefonom, gondoltam minap egyet és frissitetem a szofvert a Nokia Suite nevü programmal minden szép és volt mert 1. 0 ás változat volt utána 1.8as lett az angol nyelve a telefonak semmi probléma eddig, az viszont már nagy probléma hogy 1 éjszaka alatt lemerül úgy hogy semmi program nincs bekapcsolva se ébresztő se semmi.

Napközbe nem néztem de szerintem 10 zeneszám után lemerülne (5 perces számokra gondoltam) Aztán másik probléma, hogy az összes játék laggolni kezdet újraraktam jó párat de úgy is laggolt csinált biztonsági mentést de nem tudom hogy lehet visszarakni a telóra Ui.: a telefont 3 éve vettem és ami kód van rajta azt nem tudom mert használtan szereztem.



2012. aug. 19. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!