Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes várni az új iPhone-ra...

Érdemes várni az új iPhone-ra vagy vegyem meg a 4S-t?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz élni szeptember közepéig ájfón nélkül, amikor jön az új?
2012. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gugu Gabor ***** válasza:
Mivel a 4S nem volt valami nagy ugrás a sima 4 hez képest ezért én megvárnám a következőt hátha...
2012. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legfeljebb 2 hónapon belül itt az új iPhone. Ha vársz 2 hónapot, a piac egyik ha nem a legjobb készüléke lesz a tiéd majdnem egy évig, de ha most megveszed a 4s-t, akkor x-nap, és nem a legújabb gen. lesz.

Szerintem butaság lenne az utolsó napokban 4s-t venni ha mindjárt itt a 6.

2012. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De csak nagyobb kijelzője lesz meg jobb kamere kb ennyi lesz az újítás nem?
2012. aug. 19. 20:49
 5/16 bp1985 ***** válasza:
s3, meg one x szintű telefon lesz, csak jóval drágábban.
2012. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ne várd meg!

Vedd meg most az S3-mat :)

2012. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja..hardveresen kb.Meg valószínűleg kap egy a kornak megfelelő apple chipsetet, a rakat szoftveres újdonságról nem is beszélve...


Szvsz várd meg a szeptember közepét, amíg be nem jeletik, onnantól kezdve kb. 1-2 hét és a polcokon lesznek a szolgáltatós kínálatban.

2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bp1985 ***** válasza:

Meg valószínűleg kap egy a kornak megfelelő apple chipsetet,


Akartad írni samsung chipsetet, lg kijelzővel.

2012. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát, mint a 4S esetén is a Samu gyártotta AppleA5 nevű chipset dorombolt, így gondolom most is valami apple xyz nevű chipsetet kap.

Eddig sem volt vitás, hogy az Apple-nek csak a neve amerikai(meg max a szoftver), minden mást a koreaiak rámolnak bele, és kínában pakolják össze.


Valahol azt olvastam, hogy most egy sharp kijelzőt fog kapni.Bár lehet rosszul emlékszem.

2012. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bp1985 ***** válasza:
Nekem is sharp rémlik, elírtam. Egyébként meg megnézném azt a telefont, amit az Apple rak össze egyedül. Fele ennyire sem lenne jó. Más tollával pedig könnyű ékeskedni.
2012. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!