Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy vodafone függő telefon...

Van egy vodafone függő telefonom és szeretnékrá rakni egy másik romot?

Figyelt kérdés

létszives írjátok le az egész mennetét


-kell függetleníteni?

-rootolni hogy kell?

- olvastam hogy valami bootloadert is nyitni kell de hogy?

-kernelről is halodtam már de hogy hogy kell és mire jó azt nem tudom

-majd a romot mivel és hogy kell felrakni?


köszi a válaszokat megy a zöld ha segítesz!!


telefonom: xperia mini pro 2.3.4


ne írd hogy tegyem fel az eredeti ics-t mert az nem tetszett kösz



2012. aug. 20. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pedig a loader automatikusan nyílik a művelet során. Ez minden Xperia telefonnál megfordítható. De ha kóddal függetlenítettél, akkor zárás után megint függő lesz. Elvileg a CM10 tartalmazni fogja, hisz az egy tuningolt gyári forráskódú ROM.
2012. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De vannak ám zárt bootloaderhez is romok..
2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tényleg jb-ből fog készülni zárthoz? mert abból még nem láttam. ics-ből rengeteg van: [link]
2012. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na de azoknak is megvan a hátulütője, mégpedig az, hogy nem hozza a megfelelő teljesítményt. JB-ből nehezen lesz, hisz a jelenlegi Sony ICS kernel is egy felturbózott GB kernel, és ezt érezni is. Ide már szinte elvárás lenne egy valódi kernelfrissítés. A jelenlegi 2.6.xxx, az ICS-hez való pedig 3.xxx. Szóval ha lesz is ilyen, szerintem ritka lesz.
2012. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
oké
2012. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!