Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani a hívókép...

Hogy kell beállítani a hívóképet? Samsung galaxy ace

Figyelt kérdés
Van rgy kiválasztott kép, arra rámegyek, és ott van h menü>egyebek>beállitás mint és rámegyek arra h névjrgyikonnak, ott ki kell választani hogy melyik névjegy DE! Nekem nem a névjegyek jönnék ki hanem azokakik megvannak google csevegőbe barátnak.. Hogx kell beállitani? Miért van ez? És keresőbe is ha beírom a bevet azt irja hogy nincs találat... Miért?

2012. aug. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Kiessel csináltam meg. Betöltöd a neveket kiválasztod és oldalt a képet hozzáadod. Utána a változások mentése a telóra.

Sokkal gyorsabb.

2012. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenhogy próbálom dr sehogyse jó :/ és amúg mégbazt ia akarzam h hogy lehet a csoportokba névjegyet rakni? Ugyanúgy van... Koválasztom pl a barátok-at és tagokat felvesz, de ugyanúgy egy névjegy se jön ki..
2012. aug. 20. 14:25
 3/4 A kérdező kommentje:
**Kiválasztom pl
2012. aug. 20. 14:26
 4/4 anonim válasza:
probald meg beallitani a nevjegyeknel hogy csak azok latszodjanak akiknek telefonszamuk van
2013. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!