Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap letelik a jegyzőkönyvbe...

Holnap letelik a jegyzőkönyvben foglalt 15 nap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a 15.napja, hogy bevittem a T-Mobile-ba a készülékemet, mert egy gomb beragadt. Garanciális javítást kértem. De még mindig nem szóltak, hogy megérkezett a készülékem. Mit tegyek? Ha ők megszegik a jegyzőkönyvben foglaltakat, azért kell kárpótolni? Egy 120 ezer forintos telefonról van szó, ami helyett adtak egy 2000Ft LG telefont cserekészülék gyanánt, amit az első nap megutáltam és nem tudtam kezelni, mert olyan kicsi gombjai voltak.
2012. aug. 20. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen fajta a telefon, de mivel nem ők javítják, hanem elküldik a gyártóhoz, már az is több idő, ha esetleg az átlagnál több a munkájuk, meg most itt van a hosszú hétvége is, akkor egyértelmű a csúszás. érdeklődni lehet, de úgyis az lesz rá a válasz, hogy nem tudnak semmi pontosat. szerintem a héten kész lesz.
2012. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HTC Desire S. Már egyszer volt bent idén, de akkor Győrben. 3nap alatt kész volt. Mosonmagyaróváron minden egy-két éttel tovább tart...
2012. aug. 21. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!