Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani androidra...

Tudnátok ajánlani androidra valami GPS vagy telefonszám bemérős progit?

Figyelt kérdés
Van egy ZTE Skate telefon ami ugyan kivan kapcsolva mert ha hívom nem elérhető de hátha van valami amivel betudnám mérni. Nagyon fontos lenne mert akié a telefon eltűnt és nem tudom mi az IMEI száma mert nincs a dobozán. Esetleg ha lemennék a szolgáltatóhoz ahol vette és megkérdezném IMEI számot kiadnák? (Rendőrségen voltam egyértelműen, csak szeretném megszerezni az IMEI számot, hogy leadhassam)
2012. aug. 21. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nem igazán van.

A szolgáltató tud segíteni benne.

2012. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolva a szolgáltató sem tudja bemérni. Az IMEI szám pedig rajta van a dobozon, 15 jegyű, 35-tel kezdődik (most néztem meg a Blade dobozát, a Skate-é se lehet nagyon más).
2012. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kikapcsolva is be lehet mérni. Csak akkor nem, ha nincs benne az akku.

Az IMEI számot pedig szintén meg tudják adni.

2012. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy van ez, a kikapcsolt telefon tulajdonképpen akkor be van kapcsolva? Tudsz valami konkrét leírást linkelni?
2012. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!