Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is ennyire megemelkedet...

Másnak is ennyire megemelkedett a telefonszámlája?

Figyelt kérdés
Eddig 10 körül fizettem havonta, majd előzőhónapban kijött egy 23 ezer forintos csekk, most pedig hó közben küldték, hogy már 17 ezer körül járok. Ma lekértem már le van zárva a számla így az új egyenlegét mondták és még pluszban vagyok lebeszélhetőséggel és sms-el is. Nem is telefonálok, nem is sms-ezek, nem értem miért ennyi, szerintem valamit sunyiskodnak.
2012. aug. 21. 19:39
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Ha nem sms-ezel, telefonálsz, akkor hogy lesz ilyen számlád?
2012. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire magas lenne a számlám annak ellenére, hogy nem is használom szinte a telefont, akkor nem itt érdeklődnék, hanem a szolgáltatónál.
2012. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Ha okostelefon, akkor biztos az internet dobja meg.

De ez mitől családi kapcsolat téma?

2012. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Menj be szépen és kérd ki a teljes számlát.

A páromnak is kiküldtek a 8k helyett 18000ft-ról számlát, megmondtam neki hogy addig nem fizetheti ki amíg nem adták a kezébe a teljes adatforgalmat.

Tudniillik érdekes mód minden hónapban egyre többet internetezik, holott mégsem.

2012. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

okos telefon, de nem internetezek rajta


Hívtam a szolgáltatót is de soha nem veszi fel senki csak a gép kapcsolgat.


Még 3 ismerősöm is panaszkodott, hogy nekik is 10ről megemelkedett 20 felé, az egyik az be is ment és a végén kiderül, hogy csak 6 ezer a számlája a többit csak ráakarták verni.

2012. aug. 21. 19:51
 6/30 anonim ***** válasza:

Ne hívd őket, felesleges. Menj be te is, ahogy írtam.

Ne félj tőlük, csak addig néznek hülyének amíg látják hogy megtehetik :)

2012. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
köszönöm, amikor megérkezik megint ez a magas csekk akkor bemegyek, mert tudom, hogy nem telefonálgatok ilyen sokat el
2012. aug. 21. 20:06
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy de ha teheted kérj túlforgalmazási díj nélküli internetcsomagot

de igen előfizetéssel rohatul vigyázni kell mert ez a sunyiskodás nem szerepel a szerződésben de te viszont mikor aláírtad a szerződést és a hűségnyilatkozatot azzal azt is aláírtad hogy úgy ugrálsz ahogy ők fütyülnek.

sajna ez így működik és ezt az egyik szolgáltatótól hallottam.

2012. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem internetezek, eszem ágában sincs az internettel foglalkozni, meg nem azért de azt akkor sem tehetik meg, hogy egyik hónapról a másikra bő 10 ezer forintot hozzá tesznek, mikor tudom, hogy nem beszélek egy perccel sem többet inkább még kevesebbet sms-t meg nem is írogatok
2012. aug. 21. 21:08
 10/30 anonim ***** válasza:

Az hogy nem netezel a készülékeden még nem jelenti azt (főleg androidnál) hogy a terlód nem szörföl a neten állandóan


Tiltsd le a beállításoknál az internetes adatforgalmat használj csak GSM hálózatot és akkor nem fog letölteni minden nap 20 frissítést :)


Amúgy pedig sajna igenis megtehetik...

én is azt javaslom hogy kérd le tőlük pontosan miért is fizetsz ennyit és el fogják küldeni levélben ahogy annak idején nekem is elküldték a számlát.

Nem voltam előfizetéses soha és nem is leszek épp az ilyen dolgok miatt

2012. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!