Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is ennyire megemelkedet...

Másnak is ennyire megemelkedett a telefonszámlája?

Figyelt kérdés
Eddig 10 körül fizettem havonta, majd előzőhónapban kijött egy 23 ezer forintos csekk, most pedig hó közben küldték, hogy már 17 ezer körül járok. Ma lekértem már le van zárva a számla így az új egyenlegét mondták és még pluszban vagyok lebeszélhetőséggel és sms-el is. Nem is telefonálok, nem is sms-ezek, nem értem miért ennyi, szerintem valamit sunyiskodnak.
2012. aug. 21. 19:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15 éve előfizetéses vagyok. Még egyszer sem kaptam nagyobb számlát.
2012. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Ha nem internetezek akkor is letölt hülyeségeket? Az a baj, hogy nem is nagyon értek a gépekhez ehhez a telefonhoz meg semennyire, így nem tudom mit kell beállítani, de már én is azon gondolkodom, hogy átváltok előfizetésre, mert nem fogok fölöslegesen fizetni.



Utolsó 5 éve van előfizetésem és eddig nekem sem volt probléma a számlával, csak most az utolsó két hónapban.

2012. aug. 21. 22:04
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha új a telefonod, meg kell tanulni kezelni. Bizony nem csak akkor megy a net, amikor te használod.
2012. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek egy szervizbe vagy telefonos boltba ott kikapcsolják nekem, hogy ne menjen az internet ah esetleg megy? Kicsit most ideges lettem, hogy lehet hogy olyan miatt fizetek amit nem is használok.
2012. aug. 21. 22:42
 15/30 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban is írtam, biztos vagyok benne, hogy nethasználat. Ha nem is te használod a netet, a telefonod önállöan is képes rá. Ráadásul alaphelyzetben kb. a világ legdrágább forgalmi díjú nethasználat van beállítva, ezért érhetnek hasonló meglepetések. Szakszerviz is le tudja tiltani a netet, persze. Vidd el, érdemes.
2012. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2012. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
LG és ennyi amit tudok róla
2012. aug. 22. 08:29
 18/30 anonim ***** válasza:

Keresd meg itt a telefonodat és valószínűleg le van írva a net letiltás. Meg még sok más.

De ne csak azt írd be, hogy LG


[link]

2012. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az ami van nekem, de nem tudok eligazodni rajta, holnap úgyis bemegyek a szolgáltatóhoz és majd megkérek valakit, hogy állítsa le a netet

2012. aug. 22. 11:20
 20/30 anonim ***** válasza:

Tudsz wifit használni?

Ha tudsz, Playról letöltöd az Internet OnOff Free programot. Lesz egy csinos kapcsológombod, amivel ki-be tudod a netet kapcsolni. Ha piros, nem lesz net kapcsolatod tuti.

2012. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!