Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért hozzá nagyjából....

Aki ért hozzá nagyjából. Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. aug. 22. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A Huawei egy "másolat-márka" és könnyen össze is törik,válaszd az LG-t.
2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A telenort tuti nem választanám. az a leg rosszabb szerintem. háth akkor már inkább az LG ha ilyen árkategóriában kell maradni.


De amugy legjobb telefon a Nokia N8 ^^

2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Francokat!!!! A legjobb telefon: HTC ONE X
2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jajj, és jajj. Két ilyen "értelmes" válasz után olvass egy olyat is amibe szorult egy kis logika is.

A Huaweit érdemes választani, elsősorban a lényegesen jobb kijelző miatt. A jelenleg kapható készülékek közül az L3 rendelkezik a legkisebb ppi-vel, egész pontosan 125-tel, ami botrányos, gyakorlatilag olvashatatlan. Hardveresen az L3 erősebb 128 megabyte rammal, csak ugye a szokásos LG-s trehány optimalizálás miatt még így is lassabb mint az Y300.

LG-t a Samsunghoz hasonlóan csúcskategória alatt el kell felejteni. Egész konkrétan a 4X HD-n kívül nincs értékelhető készülékük a piacon.

2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,te vagy nagyon "értelmes" az ismerősömnek akivel minden nap találkozok "olyan jó" a Huawei-je,hogy szinte mindentől beszaggat,és a képernyője is betört,pedig műanyagra ejtette háttal...ráadásul Samsung másolat,de ha neked ez jó,mért sértegetsz másokat?
2012. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem, hogy melyik Samsungnak a másolata az Y200? Vagy, hogy egy ugyanolyan olyan műanyaból és üvegből készült LG miért bírná jobban az esést? Felfogja a logója?

És megakad egy 25 ezres telefon? Ne, tényleg? Hát pedig egész eddig azt hittem, hogy a százezres ketyerék csak viccből vannak.

Szerintem a kérdező is tudja, hogy ennyiért csodát várni nem szabad, ugyanúgy fog akadni az LG és a Huawei is. De a Huaweien az általános működés lényegesen folyamatosabb. Volt már a kezemben mindkettő, tudom miről beszélek.

2012. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
huawejt válszd
2012. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
+1 a Huaweinek.
2012. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tesómnak is Huaweije volt. Esküszik rá, hogy nem csinált vele semmit, és mégis be van törve a képernyője. Gyanítjuk, hogy ráült vagy valami ilyesmi, de azért elég érdekes, hogy úgy tört be, hogy mégcsak észere sem vette! Elvittük megcsináltatni, erre kiderült, hogy nincs alkatrészük, ha meg rendelnek, akkor drágább lenne, mint maga a telefon volt. Szerintem ne vegyél ilyet. Ócska!
2012. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!