Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A héten új telefont szeretnék...

A héten új telefont szeretnék vásárolni! Szerintetek melyiket válasszam? Samsung galaxy mini vagy a samsung galaxy y?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 12:13
 1/5 anonim válasza:

Galaxy y.. :) nekem is olyan van.:)


és szerdán visszük szervízbe._.

2012. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyikről se hallottam jó dolgokat..:S A mini azért, mert a kijelzője és a processzora lassú, ez által lassú lesz, akadni fog, vagy fagyni. Az y-pedig hasonló betegségekkel küzd. Ha nagyon muszáj a kettő közül, akkor inkább y. Annak jobb a felbontása, és egy jobb kezelőfelületet kapott.

Ha "normálisabb" androidosat szeretnél, akkor Huawei 200, vagy Sony Ericsson Xperia mini Pro. Normális felbontás, normális támogatás, normálisabb hardver, fürgébb működés, kevesebb idegromboló hatás. :D

2012. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mindenképp y.. nekem nincs vele bajom..! nagyonjó telefon csak én rontottam el..:/ amugy az első kommentelő voltam.:)
2012. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egy akkora nagy ****, hogy az már fáj.


Először is mind a kettő kijelzője olyan po csék, hogy az bántja a szemét, és a netezés se élmény ilyen ronda kijelzőkön, az y anyaghasználata egyszerűen ***, de a mininek se sokkal jobb, a professzoruk gyenge és elavult, nincsenek rendesen optimalizálva, és még kétszeresen túl vannak árazva.


Úgyhogy semmiképpen se ezeket a vackot vedd, mert csak rosszul jársz velük, vegyél inkább Huawei ascend y200-at, vagy Xperia mini pro-t, mert ezek minden tekintetben sokkal jobbak, és nem kerülnek többe

2012. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 21. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!