Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 függetlenités imei...

Iphone 4 függetlenités imei alapján 5.1?

Figyelt kérdés
Szeretném függetleníteni az iphone készülékem 4 es tmobil függő külföldön tartózkodom van valami lehetőség függetlenítésre vagy netes programmal megoldani aki leírná nekem hogy lehetséges otthon házilag függetleníteni annak fizetnék érte ha működik. Bármilyen értelmes megoldásra kíváncsi vagyok.
2012. aug. 23. 00:59
 1/1 anonim válasza:

Házilag ne eröltesd a függetlenítést, mert az akár végzetes is lehet, egy telefon számára. Én is ezzel a problémával kűzdök, csak egy alaplap csere segíthet ami igazán legális is..Vagy veszel hozzá, egy Gevey sim függetlenítő kártyát, aminek a segítségével, tudod telefonálásra is használni a telefont külföldön is, csak a Gevey lo fog tiltani 1-2 dolgot a telefonon, de ez attól függ, hogy pontosan milyen típusú Gevey sim-et veszel!

Például: [link]

Remélem ez válaszolt a kérdésedre :-)

2013. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!