Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben fejlődik várhatóan az...

Miben fejlődik várhatóan az új iPhone 5 a mostanihoz képest?

Figyelt kérdés

Mi az amit az apple fel tud mutatni. A 4S sebességével ugyanis nekem nincs gondom, nem érzem gyorsabb processzornak vagy több memóriának a szükségét.

Az aksi borzalmas, de a piacon kapható többi telefonnak is az szóval igazából csak a régi butatelefonjaimhoz képest gyenge.


Megújul végre talán a főképernyő? Na jó igen az szoftveres, szóval azt akkor megkapja a 4S is.

Komolyan mi az amire számítani lehet?

A holografikus megjelenítőt meg a többi ökörséget ami már a 4 előtt is keringett a neten most mellőzzük. Reálisan csak. Mi fog változni?



2012. aug. 23. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

én mindig felhúzom magam, mikor mértékadó lapok is hozzák ezt a baromságot, hogy iPhone 5. a 4S az 5.!!! a hatodikat melyik hülye nevezné 5.nek?? New iPhone lesz, ha már az ipadot is így hívták.

amúgy meg: [link]

2012. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez a baj manapság a "fejlesztéssel", hogy nagyon kis értelme van. valószínű kap egy erősebb 4 magos procit 1 giga rammal, de minek, ha mint te is mondod, hogy a 4S is bőven elegendő rá. maximum annyi különbséget lehet elmondani, hogy egy alkalmazás nem 0.8 másodperc alatt, hanem 0.4(csak mondtam valamit) alatt nyílik meg...ami egyébként amúgy se vehető észre...bízok benne, hogy az akksit kijavítják, igazából ezzel tudna ütni, ha elérnék, hogy közel 2 napos üzemidőt biztosítson, vagy legalább a 4 üzemidejét hozni. Tudásban nemhinném hogy akkora dolgokat fog tudni. Videózásnál ez sem fog tudni 1080p-nél többet. LTE is egy szép délibáb itt Magyarországon, ahol még a 3G lefedettség se terjedt el elég sok helyen...
2012. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A főképernyő nem hinném hogy megújul, pláne hogy nincs is főképernyő :D. Az Apple-nél az egyik fő dolog, hogy minél kevesebb tapizásból, lehessen minden megoldani, az pedig csak a jelenlegi menürendszer megtartásával lehetséges.


Annak viszont baromira örülök hogy nem fognak bele ilyen batár nagy kijelzőt rakni.


Hardverből sem hinném hogy olyan hú de nagyot fognak belerakni, az iOS-nek felesleges, csak az akksit zabálná. 4 magos procit szerintem biztos hogy nem fognak belerakni. Viszont a grafikus gyorsítót szerintem nagyon meg fogják dobni. Valóban az lenne jó, ha az akkumulátor üzemidejét megdobnák, ugyanis ma már minden belezsúfolnak a telefonba, és ha ki is használod 4-5 óra alatt akármelyiket le lehet meríteni. Esetleg valami hardver hűtési technikát is kitalálhatnának, mert brutális hogy ezek a mostani telefonok mennyire melegednek.

2012. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Multigod97 ***** válasza:
A képernyő magasabb lesz és más töltőt kap
2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jó akkor a New iPhone. Amúgy kit érdekel ha pont olyan lesz mint a 4s?


Annyit olvastam róla, hogy nagyobb proci, több memória, nagyobb kijelző + nagyobb aksi (ami szerintem pont annyit fog hozni mint a 4s-nél a megnövekedett többi huncutság miatt) Igazából nem rossz meg minden csak valahogy, valamivel lépni kéne. A szoftveres változások ott lesznek az elődökben is, ide valami hardveres fordulat kéne.

Legalább akkora mint amikor a domború hátlapot leváltották a simára.


Komolyan, jobban várom a wp8at mint ezt. Izgalmasabb az android fejlődése is, sőt! Még a blackberry bénázására is jobban kíváncsi vagyok már mint erre az unalmas vacakra.


Kíváncsi voltam vannak e pletykák valami igazi újításról. Vagy csak kiadnak egy feltuningolt 4-et megint 200ért. :(

2012. aug. 23. 13:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem hogy az Apple végre fel fog tudni mutatni valami újat is.(az iPhone 2g óta semmit érdekeset nem mutatott.Ott elfogyott az ötlet és kész.Most már ideje lenne valamit csinálniuk is mert már így is nagyon sok androidos szénné alázta,mind tudásban,mind kinézetben)
2012. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Multigod97 ***** válasza:
Már nem mintha okoskodni szeretnél DE KIB*SZOTTUL NINCS IPHONE 2G!!! Volt 1 utána jötta 3G
2012. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én se okoskodni szeretnék, de az sem iPhone 1 volt, hanem simán csak iPhone :D
2012. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Multigod97 ***** válasza:

Azért írtam oda hogy mindenki tudja miről van szó, amugy akkor leírom őket:

iPhone

iPhone 3G

iPhone 3GS

iPhone 4

iPhone 4S

The New iPhone

2012. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mielőtt a nagy okosságtól, hogy megmagyarázzatok valamit, amiről mindenkinek azonos termék jut eszébe, beletörik a klaviatúrátok azért leszögezem. Az elős Iphone ismert így hogy: original iPhone, iPhone 2G, vagy iPhone 1. Szóval nem kell ezen az egyértelmű hülyeségen futni a köröket.


A 2G után a 3G igenis nagy előrelépés volt (és szemét neve volt mert ez a telefon még nem volt képes a 3G-re XD). és a 3 hoz képest a négy is frissítően hatott a 3Gs sebesség változása és új képességei (érezhetően jobb kamera, iránytű...stb). Aztán a 4 ben hozzáadtak olyan apró hiányosságokat még amivel a konkurencia büszkélkedett (előlapi kamera például), mondhatni kiforrta magát teljesre. De a 4hez képest a New vagy 5 (törődjetek bele hogy így is fogják hívni) már nem tűnik olyannak amire igazán érdemes váltani. Inkább csak feltuningolt 4 amit kiadhattak volna ezen a néven is akár.

2012. aug. 24. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!