Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik telefon a legalkalmasabb...

Meik telefon a legalkalmasabb fényképezésre és zenehalgatásra eggyaránt?

Figyelt kérdés
Egy ojasmi telefonra gondolok ami szép képeket csinál, és a zene nem recseg hanem tisztán halatszik és hangosan.Tudtok ien telefonokat mondani?
2012. aug. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak erre a kettőre kell, akkor Nokia N8 vagy Pureview 808. Esetleg androidban drágább Xperiák vagy ezek után hasonló árkategóriás Samsungok. Windows Phone-os viszonylatban szintén inkább Samsung, illetve az iPhone sem utolsó sem zenében sem képalkotásban(ezek tapasztalatok, Pureview-en kívül mindenem volt már)
2012. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
iphone 3gs-em van azt szeretném lecserélni
2012. aug. 23. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Iphone..
2012. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem i4-em van, és meg vagyok vele elégedve ezeken a téren.
2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én azért akarom leváltani aaz iphoone 3gs-em mert hirtelen ki szokot kapccsolni és van mikor ujrainditás után sem kapcsolodik vissza csak nehezen de ok élkül kapcsolodik ki nem toom mi a baja lehet
2012. aug. 23. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Xperia S, Xperia P, Xperia U, Xperia Arc S, Xperia Ray, Nokia L800, L900, Samsung Galaxy S II, iPhone 4S.

Az Xperia S kivételével mindegyik 8 Mp, és igen jó képalkotással bír, Az Xperia S 12 Mp-s, állítólag jobb képet csinál egy picivel a Nokia N8-nál.

Zenében inkább a Nokia és az iPhone, meg esetleg a Sony.

A Lumiákban nem szól olyan hangosan a zene fülessel, hogy a fél busz téged utáljon a zenéd miatt...tapasztalat, a legnagyobb hangerőn se hallatszik ki a gyári fülesből semmi.

2012. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az iphone alkalmatlan zenehalgatásra szerintem , nekem is az van de nehészkes a zenét rá feltenni . a Nokia c6-01 ,Nokia C7 Mobiltelefon,Sony Ericsson Xperia Neo MT15i .
2012. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!