Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜÜRGŐŐS Az iPhone 3G-m nem...

SÜÜRGŐŐS Az iPhone 3G-m nem akar csatlakoztatni a számitógéphez. Már vettem új USB-et és próbáltam vagy száz gépen de egyiken sem megy. Csak tölti. Ilyenkor mit kell csinaálni?

Figyelt kérdés
Kérlek ha tudjátok a választ válaszoljatok mert nagyon kellene két nap múlva megyek kirándúlni és a havereimnek meg akarom mutatni mert megigértem !!!! GYORS válaszokat.. KÉRLEK!!!
2012. aug. 23. 16:52
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Eddig működött?

A telefon magában jól működik?


Ha rádugod a gépre a gép felismeri az USB eszközt?


Itunes dob hibát?

2012. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig igen csak rá úgy egy hónapra nem ment cask tölti nem jelez ki semmit az iTunes se csak tölti nem tudom kell valami Progi vagy mi?
2012. aug. 23. 17:12
 3/8 A kérdező kommentje:
A telefon megy semmi baja sincs..
2012. aug. 23. 17:13
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Az addig jó hogy tölti.. de a gép probál valami dirvert keresni hozzá? egyáltalán a gépen látszik hogy rádugtál valamit?


(backupod van hozzá? lehet érdemes lenne megprobálni dfu ban restorolni egy gyári frimware-el persze csak ha látja a telefont)

2012. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ismeri fel a gép nem jelenik meg semmi csakk TÖLTI !
2012. aug. 23. 19:04
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Ahogy írtad már más géppel és kábellel megpróbáltad szóval valószínűleg nem azokkal van a baj

Próbáld meg a recoveryt vagy a DFU-t ha úgy sincs semmi eredmény akkor szerintem szerviz.

[link]

2012. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gábor nagyon hálás vagyok neked nem is tudom hogy köszönjem meg.. Nagyon köszi ezért hálás vagyok..de nagyon !!
2012. aug. 23. 19:45
 8/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Nincs mit
2012. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!