Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez azt jelenti hogy 50000...

Ez azt jelenti hogy 50000 forintot kifizetek fixen telóért, és még pluszba 24 hónapig 3265 forintot kell fizetnem? (nem most akarom megvenni, hanem kicsit később)

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 23. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, igy van ez ennyi, de

1. nem ugy teveztek az akut, hogy tonkre menjen 5 ev alatt, az elso iphone-ok mar tobb, mint 5 evesek, de sehol nem olvastam ilyenrol.

2. nekem a biztositasom viz es tores ellen havi ket euroba kerult egy Galaxy S2re, ami azert egy kicsit elmarad attol az 5-10k forinttol. Igen ebben ugymond nincs benne a lopas vedelem, de szerintem nincs is olyan, hiszen az nem lenne tul gazdasagos, foleg Magyarorszagon nem. Biztos, hogy van ilyen?

2012. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


Lopás - csak Extra csomag esetén

A biztosítás kiterjed:


* Betöréses lopásra (pl. lakásfeltörés, gépkocsi feltörés)

* Rablásra (pl. telefon erővel, fenyegetéssel történő erőszakos eltulajdonítása)

* Zseblopásra


A kártérítés feltételei például:


* Nyilvános helyen, vagy a lopás időpontjában mások által megközelíthető helyen őrizetlenül hagyott készülék ellopása esetén nem nyújtható kártérítés, kivéve, ha a készüléket valamilyen zárt tárolóból (fiókból, szekrényből stb.) dolog elleni erőszak alkalmazásával tulajdonították el.

* Nem nyújtható kártérítés, ha készüléket egy őrizetlenül hagyott gépjárműből lopják el, kivéve, ha a jármű be volt zárva, az összes biztonsági berendezés be volt kapcsolva, és a készüléket a bezárt csomagtartóban vagy a jármű utasterének bármelyik csukott rekeszében (pl. kesztyűtartóban) helyezték el, és így azt kívülről a gépjármű jogellenes felnyitása előtt nem lehetett látni.

* Nem nyújtható kártérítés, ha a Biztosított, hozzátartozója, a vállalati Biztosított munkavállalója, a velük egy háztartásban élő(k), illetve a Készülék őrzését tevékenysége körében ellátó harmadik fél bármilyen szándékos cselekménye okozta a kárt.

* Rendőrségi feljelentést kell tenni és azt kárrendezéskor bemutatni.


azért írtam 5-10Eft-ot, mert nem emlékszem rá hogy mennyi t mondott ,de biztos nemm 1-2 ezer volt

"21:23, 22,15 "voltam

2012. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ez lesz a telefonod 20 évig. Elég mimóza is hozzá, de egy 3-4 évig ellehetsz vele az tény (egy jó tokot vegyél hozzá és egy invisible shieldet vagy valami hasonló fóliát az elejére a karcok ellen. Akkor bírja majd a strapát. Te nem hiszem, hogy az irodádban és a kocsidban tartod majd a legtöbbet :) ). Ennyit nálam is kihúzott életem első okostelója és igazából még mindig megvan és még mindig jól használható. Tud mindent amire használni szoktam.


De! Ne most vedd meg. Várj vele október végéig. Hamarosan kijön az új iPhone. Akkor várhatóan lejjebb megy ezeknek az ára egy kicsit.


Örülök, hogy nem valami buherahelyről akarsz lopott vagy használt telefont zsákmányolni, hanem tisztességesen vásárolni. De ez a telefon szerintem is drága így, hogy nincs fix jövedelmed (ezt persze csak találgatom, de diák vagy még ha jól látom a válaszodon) 2 évig havonta körülbelül 10000 forintot fogsz elkölteni csak a telefonra és ha nem tudod fizetni valamiért szépen elvesztesz mindent (ez még nekem is sok elkötelezettség egy telefonért pedig már dolgozom).


Ezt a részét tényleg gondold át.

2012. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:))

utolsó válaszoló: rendben akkor még várok októberig. és igen diák vagyok még:)) de lehet hogy ezt kérek karácsonyra vagy elmegyek én is érte dolgozni, mert nekem tényleg ez a telefon a legnagyobb álmom..:)

2012. aug. 24. 09:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy sima iPhone 4???Ez most komoly?Inkább várj októberig amikor kijön az iPhone 5 és akkor az iPhone 4s árát is lejjebb viszik és inkább a 4s-t vedd meg mint a sima 4-et.
2012. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

okéé.:)

amúgy azért gondoltam ezt, mert még ez a legolcsóbb:)

2012. aug. 24. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!