Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetés megszüntetése a...

Előfizetés megszüntetése a Tmobilnál? Egyre kevesebb térerő hiánya miatt, szeretném megszüntetni az előfizetésem. Hivatkozhatok technikai okokra? Vagy így is úgy is ki kell fizetnem a kötbért?

Figyelt kérdés

#előfizetés #megszüntetése!
2012. júl. 13. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentettél hibát sosem, akkor nem fogják elfogadni. Mennyi időd van még hátra a hűségből?
2012. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013 március végéig tart az előfizetésem, és nem jeleztem hibát a tmobil felé soha, úgyanis néhány hete kezdődött a gondom. Ezidáig még tűrhető volt.
2012. júl. 14. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogják indoknak elfogadni. Előtte hibát kell jelenteni, ha azt nem tudják elhárítani tartósan, akkor kérheted a szerződés bontását.
2012. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítesz a válaszaiddal! Amúgy 13.-án írtam a Tmobilnak e-mailt, választ még nem kaptam. 16.-án pedig személyesen kerestem fel őket. Mondták, hogy hívjam a 1430-as tel.számot, megtörtént. Adatok, probléma rögzítése megvolt, 72 órán belül értesítenek, még ez nem telt le. Holnap várom hívásukat,akkor telik le, azután újra megyek a Tmobilba. Majd írok, mi volt. Köszi, Szia
2012. júl. 18. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Amit még tudok ajánlani, hogy ha nincs készülékhűséged, akkor a szeptember elsejével életbe lépő tarifaváltozásokra hivatkozva is le tudod mondani. Hívd fel őket nyugodtan, kérdezd meg, hogy te élhetsz -e ezzel a felmondással. Nekem rögtön válaszoltak rá.
2012. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! A telcsimet részletbe fizettem ki, de az már letelt. A telefon együtt van az előfizetéssel, nem tudom így is megszüntethető e a szerződésem. Különben én is azon gondolkodtam, hogy a tarifaváltozásra hivatkozva felmondatom a szerződést, ha nem lesz változás térerő ügyben. Eddig még nem kaptam visszajelzést , még egyszer bemegyek a Tmobilba személyesen, aztán majd meglátjuk. Szia. köszi
2012. júl. 19. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Van olyan, hogy tarifahűség és van készülékhűség. Általában a készülékhűség a hosszabb :(

De tényleg érdemes felhívni a 1430-at, ott megmondják, hogy erre hivatkozva le tudod-e mondani.

2012. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Tarifahűségem még nem telt le, de a készülékhűségem lejárt 2011 dec.-ben. Szerintem. Gondolom az addig tart, amíg ki nem fizettem a telefont. Vagy nem? Köszi! Szia
2012. júl. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!