Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudtam hazatelefonál...

Miért nem tudtam hazatelefonálni Horvátországból?

Figyelt kérdés
Domino 7 díjcsomagba vagyok,bepötyögtem *104# hogy aktíváljam a roamingot,ki is írta,de amikor tárcsázni akartam*101*0036......#hívás után kiírta,hogy letiltott szám,az összes,aki a telefonomban volt.Tehát kiírta,hogy sikerült a roamingot aktíválni,sikertelen tárcsázás után pedig azt írta ki,hogy nem sikerült aktiválni a roamingot,ezért próbálja később.Persze,sosem sikerült.Egyszer,a legelején sikerült egy sms-t küldeni a tesómnak,aki válaszolt is rá.Az egyenlegem 1054 forint volt,a szolgáltató pedig HR-Cronet.Ötletek?
2012. aug. 23. 21:58
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Valszeg nem elég neki onnan az 1054 ft. De a szolgáltatód okosabb, mint mi, kérdezd őket.
2012. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Roaming limit 1125, vodánál 500. Ez volt a gond.

*101*nemzetközi formátumú szám#-nál visszahívnak, de onnantól a kicsöngéstől indul a számlázás. Működik simán nemzetközi formátummal, 30mp- nél rövidebb hívásoknál fél perc díját kell fizetni, utána percenként, vonatkozik a fogadásra is.

2012. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!