Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy 551-es készülékem van, és olyan problémám lenne, hogy sokszor mikor hívok nem tárcsáz a telefon, a másik fél felveszi, ő hallja amit mondok, de én nem hallom őt. Ilyenkor újra kell indítanom, és csak utána jó. Szoftvert 1 hónapja frissítettem, a legújabb van rajta.

#nincs hang #tárcsázás #nem tárcsáz #samsung 551 #nem hallom a másik felet
2012. aug. 23. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Na, erre en is kivancsi vagyok, mert a baratnom galaxy minije is ugyan ezt csinalja, es mar oruletbe kergeti a telefon : / :D A mienkre van meg garancia, de felek hogy ha beviszem a boltba, elkuldenek hisz nem tudom bizonyitani, mivel nem allandoan csinalja...
2012. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, es a mini olyat is csinal, hogy amikor felveszik a masik telefont akkor senki nem hall semmit. Ujrahivas, de akkor is ugyan ez... es azon is csak a ki-be kapcsolas segit.
2012. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert az android úgy sz.r, ahogy van.


Majd rájöttök egyszer:)

2012. aug. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Te meg úgy vagy hülye, ahogy vagy...


Kérdező: Ez néhány Samsungra jellemző. Én bevinném szervizbe utánakérdezni.

2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, mikrofonhiba. El kell vinni a szervizbe megcsináltatni. :/
2014. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!