Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg csak 200$ itt egy...

Tényleg csak 200$ itt egy iphone 4s?

Figyelt kérdés
[link] mert gyütögettem mostanába (ezelőtt 3gsem volt) és ha innene megrendelem akkor ha nem lesz kártyafüggetlen akkor elviszem egy gsmonline-ba és ennyi?

2012. aug. 24. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez előfizetéses ár ODA VAN ÍRVA hogy FROM 200$.

És ez amerikában ennyi és ott nincs olyan hogy sim kártya. Minden telefonba bele van táplálva a szolgáltató.

2012. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szolgáltatófüggő. Kicsit más... Ehhez kell ha jól tudom a gevey sim-es megoldás...
2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

200 dollár?

Itthon t-mobile-nál csak 30k:

[link]


Az, hogy utána még havi 20k az ne zavarjon.

2012. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és ott nincs olyan hogy sim kártya - tevedsz!


Csak a Verizon nevu cegnel nincs sim kartya, az o altaluk forgalmazott iPhonok kicsit masok. En az ATT-nel vagyok es az enyemben bizony van sim kartya.


Amugy innen nem tudsz rendelni kerdezo, mert nem szallitanak Magyarorszagra.

Tovabba elofizetessel kerul 200 dolcsiba, amit te nem tudsz megkotni, mert nem vagy helyi.


Elofizetes nelkuli (fuggetlen) $650-nel kezdodik, amit szinten csak helyben tudsz megvenni, vagyis USAn kivul nem postaznak.

(a fenti arakra meg rajon az ado, ami allamonkent valtozik, de a $650-es Californiaban kb. 700 dodoba kerul)

2012. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!