Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6303 classic telom van,...

Nokia 6303 classic telom van, es szeretnek ra rakni 1szoveges dokumentumot, azelott volt lg-m arra tudtam es suliba is puskaztam rolla v barmi, most azt a kerdesem h vlmi program van e amivellehet, ugyanis nem tudom meg nyitni ha csak siman ra rakom?

Figyelt kérdés

#Nokia 6303 #dokumentum program #szöveges fájl telepítése
2012. aug. 24. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak txt fájl-t tudsz vele megnyitni. Ha csak simán rárakod memóriára, nem tudm megnyitja-e, de ha pl. bluetooth-on küldöd rá, akkor berakja a jegyzetek közé. De vannak java pdf olvasók, amikkel az egyszerű pdf fájlokat megtudod nyitni. A lényeg, hogy kicsi legyen a fájl és csak szöveget tartalmazzon, mert a telefon processzora is gyenge és ram is nagyon kevés van benne, úgyhogy nagyobb pdf-ekkel nem tud mit kezdeni.
2012. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aham ertem es tudnal linkelni 1 ilyen pdf olvaso progit aholletolthetem pls ?:)
2012. aug. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!