Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez lehetséges? (Többi lent! )

Ez lehetséges? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy valakinek lemerül a telefonja, de mégis kicsöng? ( előfizetéses )
2012. aug. 24. 13:56
 1/5 fairi1 ***** válasza:

Biztos lemerült?

Androidos telefonoknál előfordulhat az a bug, hogy olyan mélyen elalszik a készülék, hogy úgy tűnik kikapcsolt (nem reagál a gombokra) de ha felhívnak akkor feléled baj nélkül!

2012. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.. úgy értem, egy illető azzal próbál etetni, h azért nem vette fel a telefonját, mer lemerült, erre én megkérdeztem, h akkor miért csöngött ki, és azt mondta h szokott ilyet.. (Nálam eddig még soha sem csinált ilyet) Így ezt a választ kissé irreálisnak tartom, és ezért érdekelt volna hogy ez csak szerintem hülyeség, vagy ilyen tényleg előfordulhat-e?
2012. aug. 24. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lemerül, akkor kikapcsolt és nem működik. A többit már magad is ki tudod találni? :)
2012. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó..Pont így gondoltam én is. Hát, kössz a megerősítést!
2012. aug. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!