Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a mobiltelefonom...

Hogyan tudok a mobiltelefonom belső tárhelyéből felszabadítani?

Figyelt kérdés
Van egy vodafone smart II-esem,aminek a belső memóriája 160 mb,ami az alkalmazások letöltésével lecsökkent 13 mb-ra. Viszont nem engedi az SD-kártyára átmásolni az alkalmazásokat,amivel feltudnám szabadítani a helyet. Hogy lehetne megoldani? előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 24. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Samsungos (Galaxy Ace) vagyok, én az apps2SD rendszer használom, ez egy parancs script bővítés, segítségével kihelyezhető a Dalvik cache és akár az APP-ok is SD-re, a belső memória felszabadul. Az SD-re kell egy linuxos partíció EXT2,EXT3 vagy EXT4-re fornázva, a főzött ROM-ok eleve tartalmazzák. Kérdés hogy van-e ilyen soft vodafone smart II-re. De az alkalmazások nagy része simán átmásolható az SD valamilyen (például a Titanium Backup) segítségével, de nem mindegyik. Például így nem futnak a widgetek SD-ről, A2SD-vel viszont igen.
2012. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább a link2sd-t használd a marketről a partícionálás után. (Az ace-n is)...
2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a link2sd sokkal jobb, mindent át lehet tenni vele még a library fájlokat akár egyenként is illetve automatára is lehet állítani.
2012. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rootolás után csináld meg a memóriakártya partícionálást és töltsd le a link2sd-t a marketről.


[link]


Csak a partícionálást csináld, a 7. pont után ne is olvasd tovább.

2012. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 24. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

2/5-nek (1/5)

Főzött rom van fent, tartalmazza a Darktremort, a Link2Sd-től elszállt a teló, én is azt akartam. De az apps2sd is jó, teszi a dolgát a háttérben

2012. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha főzött rom van fent nem meglepő, hogy elszáll...


De a kérdezőnek szvsz gyári rom van fent, azon meg tökéletes a link2sd és összességében jobb is...

2012. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!