Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek max...

✮ʝօк&# kérdése:

Milyen telefont vegyek max 500 euróért?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Note-ról? Nekem nagyon tetszik és ahogy tudom okos is. Valamivel olcsóbb mint az S, de ott vannak a SONY Xperiák, meg Iphone..melyik a legjobb választás? (Androidos)

2012. aug. 24. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ha Android vonalon akarsz maradni akkor az iPhone nem jó ötlet :).


A Sony xperiák szintén jók a Note helyett meg inkább akkor már egy tablet. Nem? 500 euróért már Asus Transformer Primeot kaphatsz ami messze a legjobb tablet amit eddig próbáltam.

A Note egyetlen hibája, hogy telefonnak túl nagy, tabletnek túl kicsi. De lehet, hogy csak számomra.

A Tabletekhez érdekes adalék hogy a gyártók épen most készülnek rá hogy akár veszteségesen is, de az ő tabletjüket vedd. Így várhatóan a Microsoft Surface is 200 euró körül jön majd (messze a legjobbnak tűnik jelenleg)

Szóval lehet itt érdemes várni egy kicsit.


Amúgy ha megteheted és most azonnal kell a cucc próbálj be egy Nexus 7es tábaletet egy Xperia GO telefonnal. Szerintem tökéletes párost alkot.

2012. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) Okostelefon vonalon szeretnék maradni :) telefonra van szükségem, nem táblagépre, és szeretnék egy viszonylag nagy Androidost ha lehet. Igazából az Iphone-t húzzuk ki, nagyobb kellene valamivel. S1, NOTE, vagy valamilyen Xperiát ajánlanál inkább? és ha igen akkor milyent? kösz :)
2012. aug. 24. 19:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Talán még HTC jöhet szóba :) vagy nagyon okos Nokiák. Lumia 800 vagy N9 ?
2012. aug. 24. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én az xperia rayt választanám 8.1 megapixeles kamera és még sorolhatnám úgy tudom nem rég jött meg rá a 4-es verziójú android szerintem jó kis teló, és nem is olyan drága :-)
2012. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vélemény az LG Optimus L7-ről? az ára nagyon jó, de az LG-ről rosszak a tapasztalataim. Megéri?
2012. aug. 24. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy ennyi lóvéd van meg hogy androidos legyen ennél jobban le kéne szűkíteni a kört mert elég sok ilyen telefon van :)
2012. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nos, azért írtam ki egy ilyen oldalra a kérdést, hogy a sok jó telefon közül pár hozzáértő és tapasztalt ember rámutasson a kb 3-4 legjobbra. Az meg hogy 500 eurót írtam ki, azt jelenti hogy MAXIMUM árkategória, amit ilyen-olyan előfizetésekkel simán leviszek 150 EU-ra :)
2012. aug. 24. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:
xperia sola, play, u, p lg optimus x2 van bőven választék... :-)
2012. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Optimus 2X-et ne vegyél.

Sony Xperia P lesz a telefonod.

8 mpixel kamera

white magic kijelző, ultrafényes

két magos 1 GHz-es processzor

4 inches kijelző

stb stb stb. de ennél jobbat úgysem találsz, akárhogy is keresed, max Samsung Galaxy S2

2012. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
SGS2 vagy Xperia S
2012. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!