Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hülye kérdés, de mindig apum...

Hülye kérdés, de mindig apum csinálja, ezért nem tudom h kell. Hogyan tudom feltöltetni pénzzel a telomat? :D

Figyelt kérdés
kártyás pannonos teloo
2009. júl. 25. 11:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Bemész a Pannonba mondod hogy pl 1000ft-al szeretnéd feltölteni. 2x benyomod a telszámod odadod a pénzt és kész.
2009. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk benzinkúton is fel tudod töltetni, kérj nyugodtan segítséget ott is.
2009. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
agy veszel traffikban kártyát és lekaparod az oldalát ot lesz egy szám amit be kell íni a telódba és felhívod és akkor jön az sms, mennyivel lett több pénzed
2009. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudtam kártyák már nincsenek.:/ De tényleg bemész trafikba vagy benzinkútra mondod hogy szeretnéd feltölteni a kártyádat megmondod mennyivel beütöd kétszer a telefonszámodat és odaadod a pénzt.
2009. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ma már bank ATM-en keresztül is fel lehet tölteni. Be a kártyát, be a PIN-t, és kiválasztod, hogy telefon egyenleg feltöltése. Beírod az összeget, majd nyugtázod. Kész is! :) Nem tudom, hogy minden banknak van-e ilyen szolgáltatása, de az OTP-nek biztos.
2009. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha van dombornyomott bankkártyád, amivel lehet a neten fizetni, a ppo.hu weboldalon ha regisztrálsz, neten is fel lehet tölteni, én így szoktam. 3000, 5000 és 10 000 ft-os tételeik vannak. de ehhez olyan bankkártya kell, hogy nemcsak dombornyomott, hanem a hátulján egy fehér csíkon is van egy 3jegyű szám. ezt is be kell írni a ppo.hu-n majd.
2009. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!