Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két mag,1 Ghz mennyi ideig...

Két mag,1 Ghz mennyi ideig lesz elég?

Figyelt kérdés
nyilván nem lehet pontos adatokat mondani, csak megközelíthetőleg. Sony Xperia P-t néztem ki magamnak.
2012. aug. 24. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ha átlagosan használod, akkor 1-2 év simán. csak az olyanoknak lesz elavult, akik mindig a lehető legújabb játékokat akarják játszani, aztán játszanak vele kb 4-5x, és megunják(nekem is van néhány játék iphone-omon, némelyik elég durva grafikájú, meg minden, de nem vagyok az a játszós típus, néha ha nagyon unatkozok, arra jó, de erre egy angry birds is megfelel vagy fruit ninja)
2012. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

úgy Isten igazából még a mai napig sincsen kihasználva 100°%-ig a két mag!

Szerintem még 2 év múlva is megállja a helyét!

2012. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én elég sokat szoktam a telefonomon játszani, csak az a baj, hogy az x8-amon nem mennek a jó játékok, ezért nézek ki valami jót magamnak. Így is elég lesz?
2012. aug. 24. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó az xperia P, de esetleg az xperia sola is nagyon jó. Utóbbi bővithető sd kártyával is.


A 2 mag szvsz sokáig elég lesz.

2012. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fejlődés ütemét tekintve szerintem max 2 év. Igaz, csak az ICS (4.0) használja a két magot.
2012. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan 2 évig biztos elég lesz, egyébként szerintem nézd még meg az xperia s-t, mert az nem kerül sokkal többe, és nem 1 ghz-es, hanem 1,5 ghz-es, és szerintem az még akár 3 évig is jó lesz.
2012. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!