Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha fülhallgatóval telefonálok...

Ha fülhallgatóval telefonálok (minden nap és elég hosszú ideig), az nagyon káros? Jobb, mintha nem használnék fülhallgatót (nem headset! )?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Most akkor mivel telefonálsz, ami nem fülhallgató, de nem is headset? Vagy mi a szösz.

Bluetooth headset? Vezetékes füles (az is headset)...


Mondjuk lényegtelen. Senki sem bizonyította még, hogy a telefonálás káros volna, csak találgatnak. Bluetooth meg ugyanolyan rádióhullám, mint a wifi, vagy a telefon, csak más freki.

2010. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
félreérthetően írtam, lehet. szóval fülhallgatóval telefonálok, de a félreértések elkerülése érdekében írtam h ne headsetre gondoljatok. sima fülhallgató.
2010. nov. 16. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

arra gondolt szerintem hogy a hallásra káros nem?


Szerintem nincs nagy különbség de inkább füles nélkül telefonáj

2010. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ja, aham. Szóval sima füles... EU területén forgalomba kerülő készülékeknek adva van a maximális kimenő teljesítménye, ami az egészségügyi határérték alatt van (80dB). Ez nem csak telefonokra értendő, hanem lejátszókra, hordozható kütyükre, amit többnyire fülessel hallgatunk.

Kínai vackokra ez nem érvényes, azokat nem vizsgáltatják be az EU-ban.

2010. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de lényegében arra lennék kíváncsi, hogy a sugárzás fülhallgatón keresztül is ugyanannyira ér, mint csak úgy simán?
2010. nov. 16. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

A fülhallgató maga nem sugároz,hisz az antenna a telefonban van. A telefon ugyanúgy sugároz ha fülhallgatózol, csak mondjuk ha a zsebedben van, akkor a zacskód éri jobban (fiúk), ha fent az ingzsebedben akkor pedig a szíved. Ha fülhallgató nélkül, akkor a fejed éri.

Sokkal nem javul a helyzet ...

2010. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!