Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-em ball hangszórója...

IPhone 4S-em ball hangszórója ( a töltő helye mellett ) nem működik, csak a jobb, mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Nemsokára 1 éves lesz a telefonom ... Mi baja lehet ? Mitől ? Meg lehet egyáltalán szerelni ? Elég sokszor leejtettem már , de tok is volt rajta mindig ...

Légyszi segítsetek ! Köszi ! :)



2012. aug. 24. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel nincs ball (golyó) hangszóró benne, ne várd, hogy szóljon.

Na jó, nem leszek nyelvtannáci. Valószínűleg a sok esés miatt elengedte a forrasztás. Ha garis, vidd be. De arról ne szólj, hogy valaha is leesett, másképp röhögve dobnak ki. Ha nem garis, vagy egyértelmű, hogy leesett, maszek emberhez vidd. Ajánlom a hardveraprón fagyalllo kollégát. Olcsón végez jó munkát.

2012. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facepalm
2012. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi 1. :) megnézem a dobozát , abba tettem bele minden papírt .
2012. aug. 24. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot, de igérd meg nem mondod el senkinek! Ssssssss!!!

A bal oldali nyílásnál látható rács mögött a mikrofon van. :)

2012. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye vicc? Az 5.000Ft-os klón SciPhone mobilomban 2 van. Xd Ha ez igaz, sajnálom a félrevezetést kérdező. :-D
2012. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az 1ik hangszóró , a másik mikrofon te :D
2012. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is iP4s-em van és tényleg igaz :)

bal a mikrofon és jobb a hangfal ha 1 év alatt nem tűnt volna fel :P

2012. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!