Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S ll van,...

Samsung Galaxy S ll van, nagyon melegszik, hamar lemerul az akksija, ez normalis? Vagy hibas lehet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj kedves kérdező, nem mondok rád semmi rosszat, de veszel egy telefont, és utána se nézel?

Ezek tudott dolgok.. Itt beszélitek meg a teknikai adatait mennyit bír az aksi, meg hogy melegedik. Tudod te egyátalán milyen erős hardver van benne?? Az az oka hogy annyira melegszik. Szvsz fb meg ilyenekre teljesen felesleges, ha nem játszol.


De ez röhej egy kérdés volt :D Melegszik... Két magos arm v9-es proci, nagy kijelző, nagy felbontás, hogy a francba ne melegedne..

2012. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem haragszom,ne viccelj! Ha tudtam volna,hogy ilyen gagyi lesz ez a telo,tuti nem ilyet vettem volna! Az elozo telom Nokia N8 nagyon jo volt,egesz nap hasznaltam(internet,email,navi,stb.),semmi baja sem volt!
2012. aug. 26. 22:36
 13/19 anonim ***** válasza:

Ennek sincs semmi baja, csupán az, hogy nem értesz hozzá..

Minek fogod a telefonra? A te hibád, hogy idiot vagy egy okostelefonhoz, már sry, de legagyizol 1 okostelefont ok nélkül, mikor a *censored* N8 után jóval többet tud.

A melegedése jogos, mert meleg van, és nincs hova leadnia a hőt. A merüléséről a tudatlanság is tehet. Például ma használtam a telefonom fél órát, azóta a wifi egészen idáig be volt kapcsolva, és 75%-on van(S2-m van). Ha használom rendesen, akkor a nap végén lesz kb 30-20%-on. Szerintem a sok olyan cuccot, ami meríti az aksit, offold, és tádá.. Ehhez minimálisan érteni kell, legalábbis felfogni, hogy mit csinálsz. Ki kell ismerni a rendszert.

2012. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

"Nem haragszom,ne viccelj! Ha tudtam volna,hogy ilyen gagyi lesz ez a telo,tuti nem ilyet vettem volna! "


Vegyél mást vazz... 40 fokban az nem fog melegedni, te k.cs.g...

2012. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Melegedés teljesen normális, nálam is szokott, de nekem gyengébb a hardvere. Az, hogy az aksi hamar merül, az is normális, hiszen új. Be kell állnia a töltési ciklusnak, és utánna bírn fog 1 - 1,5 napot.


A többieknek meg ha ennyire szúrja a szemét az s2, akkor nem kell vele foglalkozni.

2012. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Vagy vegyél egy új aksit ,vagy vegyél egy jobb nokia telefont.
2012. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16..

Ez valami vicc lenne? Nokiát? :D xDDD

2012. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,a 14-es valaszolo nagyon irritativ,egy idiota! Mar bocsi! :)
2012. szept. 3. 14:07
 19/19 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal.


De gondolom mostanában nem melegszik...

2012. szept. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!