Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U, hosszú távra...

Sony Xperia U, hosszú távra megéri?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok úgymond "belehabarodva" a mobiltelefonokba, lehetőleg egy olyat szeretnék magamnak most venni hosszú távon kitart mellettem, nem kell cserélgetni, szervizelni 1000-szer. Jelenleg egy Sony Ericsson w580i-m van, tökéletesen meg voltam vele elégedve, úgy emlékszem 3 vagy 4 éve vettem, remekül működött mindig, mostanság már lassul, kopik a billentyűzet érintkezése, ezért is döntöttem úgy hogy lecserélem. Kb ilyen 2-3 éves távra szeretném ha kitartana az új telóm, a Sony Xperia U jó választás lenne ezek alapján? Nem izgatnak túlságosan a legújabb trendek a mobilpiacon, egy megbizható telót szeretnék, amivel nem kell sokat vacakolni, de nem is kell hogy hiperszuper masina legyen, egy ilyen középkategóriás pont megfelelne a célnak.

Ahogy olvasgattam sok jót írnak róla, kérdés hogy meddig bírja "vastüdő" nélkül...

Vélemények? Köszi!



2012. aug. 25. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Xperia sola jobb választás lenne, de az U is nagyon jó.


Az U-val csak egy gondod lehet. Az, hogy nem bővíthető sd kártyával... Ha nem akarsz rá sok zenét stb. rakni akkor nagyon jó.

2012. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy 4 GB a rendelkezésre álló belső memória. Ez végülis elég lenne mert a zenéim nagy részét a notebookon tárolom. Viszont kérdés hogy a különböző alkalmazások amiket majd a jövöben esetleg telepítenék, vagy telepítenem kell, azok mennyi helyet foglalnak? Hamar elmegy ez a 4 giga a sok app miatt?
2012. aug. 25. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, hamar.
2012. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként nem 4 gb, hanem 5,5 gb belső memória van benne, és szerintem az egy átlagos felhasználónak teljesen elég, ahogy nekem is, sőt, még rengeteg szabad hely is van rajta, pedig 70 zeném van, és egy csomó játék, meg alkalmazás.

Szóval szerintem érdemes megvenni, ha mégse lenne elég az 5,5 gb, akkor vegyél solat egy picit drágábban, mert az tulajdonképpen vsak a bővíthetőségben különbözik.

2012. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bambusz1nél a pont, 4+1,5 Giga hely van benne, ha megtalálod a plussz 1,5-öt..:-) Én sokáig kerestem. U-t vettem, nem bántam meg, szerintem teljesen jó választás lenne neked is. Természetesen tele lehet rakni, ez az igényeidtől, szokásaidtól függ. Nekem nem sikerült még tele raknom, bővíthető tárhelyesnél is max 5 Gigát használtam csak. Garanciával érdemes okostelót venni, kifoghat sajnos az ember bármelyikből hibásat. Nekem korábbi SE-men kétszer kellett kijelzőt cserélni és egyszer akkut, majd elbírta a 2,2 évet. Egy kijelző csere kb. 12ezer lett volna rá, szóval ezért mondom a garanciát. Más viszont egyáltalán nem panaszkodott rá. Megbízható telefonnak tartják a piacon a Sony Xperia sorozatot, de ez csak később fog kiderülni..
2012. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
vagy meg ott van a sony xperia go is ami karc,viz es kopas allo!
2012. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A belső memóriája akkor fogy el hamar, ha ilyen Six Guns,N.o.v.a.3-at, Asphalt7-et, meg ilyen több száz megás játékokat teszel fel. Egy átlag játék 0-35 mega. (bár vannak kicsivel nagyobbak is). Szerintem jó választás.
2012. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a rengeteg játékból 5 többszáz megás van, és amint már mondtam, így is elférek rajta.
2012. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!