Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U,4 GB belső...

Sony Xperia U,4 GB belső memória. Valaki leírná hogy ez lényegében mire elég?

Figyelt kérdés
Nos, teljesen amatőr szinten mozgok az okostelefonok világában. Gőzöm sincs mennyit foglal egy-egy feltelepített alkalmazás, az eleve a telefonon lévő alkalmazások foglalnak-e helyet ebből a 4 GB-ból. Legalább 2 évig tervezem használni a telót, zenéket szeretnék rárakni, nem túl nagy mennyiséget, kb 2 GB-ot összesen. Képeket tárolnék még maximum rajta, filmeket nem hiszem, mivel notebookon szoktam nézni. Ez a 4 giga belső memória, elég lesz alapszintű használatra, zenehallgatásra a jövöben, vagy a sok app annyit foglal majd hogy élvezhetetlen lesz az adatok kezelése? Köszi!

2012. aug. 25. 11:01
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdésre épp most kaptam választ, tárgytalan! :D
2012. aug. 25. 11:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sokat szeretnél rajta játszani, akkor nem lesz elég. Ha inkább zenére, képekre akarod használni, akkor elég lesz.(De csak ha nem raksz rá egy rakatnyit.) Én a helyedben mást választanék, pl: egy Sola-t. Ez bővíthető és a belsejében is ugyan az van.
2012. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!