Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » St15i. Hibátlanul működött!...

The Nuke kérdése:

St15i. Hibátlanul működött! Csináltam 1 android frisítést 4. 0.4-el, azóta nincs gps, illetve nem talál jelet 1 navigáció sem. Eredetileg T-Mobilos 2.3.4 volt rajta. Vélemény?

Figyelt kérdés
Azóta már visszafrissítettem 2.3.4-re, de már ott sem jó a gps. Ugyan az a hiba. Akkor felfrissítettem SUS-al megint 4.0.4-re, de dettó kaki. Elromlott benne? Vagy csak meghülyült valami szoftver? már volt gyári beállítás alapra, meg minden.
2012. aug. 25. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Hát nekem ugyanez volt a telómal. És a szervizben megcsinálták. Ha van biztosítás a telódon akkor ingyenes :)
2012. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vidd el a tmobilba magyarul :D
2012. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!