Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonon be szeretnék zenéket...

Iphonon be szeretnék zenéket állítani csengőhangnak de hogyan kell?

Figyelt kérdés
Mert csak azokat tudom beállítani amik eleve rajta vannak a telón:) és nem tudom hogy kell:( légyszi segítsetek! Köszii:$
2012. aug. 26. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én egy kicsit segítőkészebb leszek...google-be beírod, hogy iphone egyedi csengőhang, és egész véletlenül kiad elegendő oldalt, arra, hogy válogass...sőt még van külön olyan oldal, ami erre való.
2012. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én minimum már 6x válaszoltam ilyen kérdésre , először írdb be a keresőbe légyszíves.

Először: a zeneszámot behúzod az iTunes-be , ott infó mutatása , Opciók , megvágod , 0-30 másodperc es lehet a csengőhang, utánna AAC verzió létrehozása ,utánna jobb klikk az AAC verzióra , megnyitás windows intézőbe , és ezután átírod a formátumot , .m4r - re (én winrar segítségével szoktam). Ezt az .m4r fájlt visszahúzod az iTunes-be (a hangoknál fog megjelenni , nem a zenénél) és rámásolod a telefonra , ennyi. Ha így nem világos akkor keress rá youtuben , és nézz meg egy videót.

Ez a módszer jailbreak nélkül is működik.

2012. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy egyenesen m4r filet kell letölteni, sok ilyen oldal van.
2012. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!