Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Pinknatural kérdése:

Miért nem tudom csatlakoztatni az USB kábelemmel a telefonomat a gépre?

Figyelt kérdés
Nokia c3-asom van és eddig mikor használtam a kábelt mindig jó volt, tárolóhelyre állítottam és a sajátgép mappába megtaláltam az új hadvert és megtudtam nyitni. De már nem tudom, mert akármilyen programmal keresem meg a gépen az új hadver mappáját az a program rögtön lefagy. Pl: Total Commander (mert már próbáltam ott is megkeresni, hogy tudjak rá tenni programot) Photospace, simán saját gép.. és minden amit így megnyitok egyből lefagy!!! Valaki segítsen légyszíves hogy mit tudnék ezzel a problémával kezdeni.. (2 napja csinálja ezt és teljesen magától, semmi nem változott se a gépen se a telefonon)
2012. aug. 26. 01:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!