Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni. Az első iphone kijövetele óta iphonomvan. Volt ipnomom, 3G-m és 3GS-em. A 4 és 4S nem tetszett. Szóval kb 4-5 éve iphone om van. Szeretem, nagyon jol funkcionált de most kinában vagyok és akarok egy új telefont venni lassan mert haldoklik a 3Gs-e. Az iPhone okon kívűl azonabn nem ismerem a telefonokat túlzottam. Sok jót hallottam a HTC-k ről, meg a samsungokról. A samsungok is androidosok vagy azoknak van saját op. rendszere? Ezkere a telefonokra is letudom tölteni a skype ot vibert, whatsapp ot? Mindenképp érintős, nagyképernyős okostelefont szeretnék. Az iphone kezelőfelületéből nem szeretnék lejebb adni. Tehát ne fagyjon le, mindig érzékelje ha megérintem a kijelzőt, ha lapozok ne akadozzon, stb. Mindenképp legyen benne 3G bár ugy tudom ez ma már mindenben van. Ha egy jó kamera van benne az nem árt de nem létszükség. És relative birja a leejtéseket mert 1-2 hetente egyszer le szoktam ejteni. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2012. aug. 26. 10:03
 1/3 Turbo0111 ***** válasza:
samsung galaxy s3
2012. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne s3at vegyél az egy nagy rakat k@ki
2012. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Samsung galaxy nexus, mimdig kijon ra a legfrisseb os, es hamar! Birja a strapat is, es nem tuzottan draga!
2012. aug. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!