Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek...

Milyen okostelefont vegyek 120 ezer forintert max?

Figyelt kérdés
az iphonet neztem ki,de azt nem kapom meg olyan olcson...de lattam tobb helyen hogy le van arazva,valami akciot vagy valamit nem tudtok iphonnal es samsung galaxy s2 essel kapcsolatban?..de mondjatok meg okostelefonokat,csak androidost..
2012. aug. 23. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia S
2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tetszik hogy alol van az a kis kupak..s inkabb veknyabb legyen..eleg valogatos tipus vagyok..
2012. aug. 23. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor HTC One S

Esetleg S2

2012. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az SGS2 jó választás.De figyelmedbe ajánlom az xperia p-t.Vagy várd meg az xperia ion-t,amíg egy picit csúszik az ára.
2012. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
120 körül már meg lehet kapni az xperia iont, és szerintem annak van jelenleg az összes telefon közül a legszebb alakja, és a legjobb kétmagosok között van, vagy esetleg one s, vagy xperia p.
2012. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 800 109.900Ft,2 év Nokia garanciával a nextelshopban!
2012. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!