Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonyericsson Live With Walkman...

Sonyericsson Live With Walkman (WT19i) Bootloader Kinyitása unlockbootloader. Sonyericsson.com/instructions -segítségével. Sikerült, vagy sem? Hogyan ellenőrizhető?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a gyárilag független WT19i-men a bootloader nyitást a gyári oldal segítségével és végeztem is.

A fastboot exe a végén azt írta :OKAY. Ellenőrizném hogy sikerült-e, ezért letöltöttem az s1tool programot, hogy lássam kis r, vagy nagy R van-e, de mind a RUNNING mind a LOADER VERSION-nál nagy R van. Akkor most sikerült vajon,vagy sem?

Nem érintgettem semmi testpointot, mert elvileg így már nem kell. Hogyan tudom ellenőrizni sikerült-e, vagy sem? CyanogenMod Romot tennék fel rá recoveryből,.zip-eset,de ez a hibaüzenet fogad:


[link]



2012. aug. 26. 11:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem sikerült nyitni. A testpointos módszert használd, jobban jársz.
2012. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De a matricát nem akarom felszedni, meg kilukasztani sem.Akkor ez a módszer mire való?
2012. aug. 26. 12:30
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Rizikósabban ugyan az, mint a testpointos. Csak itt még ha sikerülne is, buknád a Drm tartalmakat, a Sony SEUS frissítést. Míg a testpointos nyitás után csak OTA nincs. A matrica miatt ne aggódj, nekem is vágott, de ez semmit nem jelent.
2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Testpoint-os nyitás után nincs fastboot, így soha nem fog cyanogenmod romot felrakni...
2012. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A piros nyíl hegyénél kellene kilukasztani?

[link]

Ha ezt csinálom meg,akkor simán mennek a zip-es romok recoveryből?

2012. aug. 26. 12:41
 6/31 A kérdező kommentje:
Cyanogenmod-ot csak fastboot-ban lehet feltenni, recovery->zip-esen nem?
2012. aug. 26. 12:41
 7/31 anonim ***** válasza:

nem lehet, mert kernelt is tesz fel.

Fastboot nélkül meg nem lehet.


Max olyan romot lehet recovery-vel ami zárt bootloaderre is jó.

2012. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek közül azokat lehet ami zártra is jó.

2012. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Legalább olvasnál utána...

Már hogy az istenbe ne lenne fastboot? Függő telefonon nincs, de azt még ha függetleníted, nyílik a BL, fastboot is lesz. Itt a bizonyíték a kezembe, arról írok.

2012. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek.
2012. aug. 26. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!