Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában vásárolt iPhone 4...

Amerikában vásárolt iPhone 4 Magyarországon? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném. Ha kintről ismerős által beszerzek egy iPhone-t ottani előfizetéssel (azt hiszem már beszerezhető független is, de az valami $600-800) azt tudom használni itthon? Nem telefonálásra gondolok, hanem pl zeneletöltés/hallgatás, alkalmazások játékok... wi-fi stb.

Segítőkész válaszokért előre is köszönet!



2012. aug. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kártya fog kelleni hozzá , hogy aktiváld a telefont
2012. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Nem, mivel nem tud semmilyen hálózatra csatlakozni. Amire neked kell, arra elég egy touch is. Az előfizetését ki fizetné a kinti IPhone-nak?
2012. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonalasra nem, minden masra igen.


De csak akkor, ha az elofizetes nem a Verizon-tol van. A Verizon-os iPhone 4 NEM mukodik Europaban. Az iPhone 4S mar igen. A fonokom most ment Londonba nyaralni es hasznalta a Verizonos iPhone 4S-et (hivas, net stb.) a ferje Verizonos iPhone 4-je viszont semmit nem csinalt.


Ha nem Verizon-os az iPhone 4, akkor tudod majd hasznalni minden funkciojat, kiveve a telefonalast.


Ha az ismid szerzodessel veszi, akkor min. 2 evig fizetnie kell majd a havi dijat. Gondolod neki ugy megeri hoznia neked egy telot, hogy o majd fizeti a havi 50-80 dolcsis dijat, te meg jatszol a telefonon???

2012. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :D igen ezzel én is számoltam

úgy jött ki, hogy jobban megérné egy unlocked, de inkább más telóban gondolkodom, pl galaxy s3 szerintem jobb lenne nekem, gondolom lehet kapni kint függetlenül, és még úgyis jobban megérné, mintha itthon venném

2012. aug. 30. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!