Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi az Android...

Miért nem engedi az Android Market h letöltsek egy játékot?

Figyelt kérdés
Regisztrált vagyok meg minden,le akartam tölteni az angry birds és azt irta ki h előbb nézze meg az android market vásárlás oldalát,rá mentem de semmi olyasmit nem ír meg minden,és a többi játékot se negedi letölteni

2012. aug. 26. 18:07
 1/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt már ilyen, igazából ilyenkor legegyszerűbb megoldást tettem józan paraszti ésszel újraindítottam telefont állt. jó lett. Egy probát megér!
2012. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én számítógépen próbáltam letölteni,és usb kábellel meg rá tölteni tabletre
2012. aug. 27. 09:02
 3/8 Neuhauser László ***** válasza:

Számítógépen nem fogsz tudni letölteni Google Play - ről


Csak úgy esetleg, hogy bejelentkezel gépen a saját Play fiókodba (amit a telón/tableten is használsz) , megkeresed az APP-ot, és letöltöd

DE ekkor is a telefontablet kezdi letölteni, a rajta lévő mobilnetes hálózattal (már ha van előfizetésed)

2012. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a telefonom nem andoid-os,és a tableten meg nem megy a net,mivel mobilnetem van és ha csatlakoztatom a micro usb-hez akkor se érzékeli,a házba meg van wifi csak kell hozzá jelszó
2012. aug. 27. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyar helyesírásnak is olvass utána. Hasznos lesz, mert az értelmes emberek - akiknek a kérdést címzed - nem, vagy csak nehezen fogják megérteni, hogy mit szeretnék.


A te esetedben az a megoldás, hogy keresel egy APK file-t, amit letöltesz számítógéppel, és átmásolod a tabletre, majd azon futtatod.

2012. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ne akarj nekem magyart tartani,és elmondom még 1x h semmit nem engedd letölteni,pedig regisztrált vagyok,és be is vagyok jelentkezve
2012. aug. 28. 09:54
 7/8 Neuhauser László ***** válasza:

Google - ba beírod (nem a Play - be, hanem a keresőbe )


amikell.apk vagy amikell apk


Értelemszerűen az amikell helyett a Program /játék nevét írd

2012. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is.volt.ilyen ez általában azèrt ven mert olyan az eszközöd ami nem tusja használni a játékot.
2012. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!