Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo vélemény?

Sony Xperia Tipo vélemény?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék telefont venni.

Galaxy Ace-t néztem picit használtan (még 1,5 év garancia) 35 000 Ft-ért.

Viszont most megláttam a Tipo-t és eléggé megtetszett. Az ára szintén 35 000 Ft újonnan a Telenornál, kártyásan.

Csak ennek kisebb a kijelzője mint az Ace-nek, nem 5Mp a kamerája, csak 3,2 és vaku sincs benne.


Tehát mivel sok teszt még nem kering a neten (magyarul), ezért hátha van itt olyan, aki ilyen telefonnal rendelkezik, és véleményt mondana. Természetesen mások válaszűt is várom!


Valamint érdekelne, hogy mennyi garancia van a Tipo-ra mert sehol sem találom (gondolom Sony vállalja a garit).



2012. aug. 26. 23:12
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Üdv!

Szerintem még mindig nagyon megéri, és most már csak

23000Ft-ba kerül (telenornál).

Én is csak ajánlani tudom.

2012. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Edgard válasza:
Ismételten visszajött a Sony Xperia Tipo-m a szervízből. Már kétszer volt javításon. Most küldtek vele vissza egy jegyzőkönyvet, amiben az áll, h a telefonnak semmi baja, így nem volt indokolt a javítás sem. Mondanom sem kell, h továbbra is szar a telefon. Az előzőleg említett hibák továbbra is jelen vannak. Mivel a telefon működése nem megfelelő és többszöri kifogás ellenére sem javították meg, nem cserélték ki egy újra sem (ami jó is), így sajnos nem maradt más hátra mint a fogyasztóvédelmi felügyeletnél a panasz. Ezek után senkinek sem ajánlom ezt a készüléket, kivéve ha valaki saját magának akar rosszat. Vagy ha esetleg valakivel ki akar tolni, akkor nyugodtan vehet neki ajándékba.
2012. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Utolsó. Hol vetted a telefont?
2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Nekem is xperia tipo-m van és nagyon megvagyok vele elégedve.Igaz h először 2szer szoftverfrissítést kellett végrehajtani rajta,de miután raktam rá 1 vírusirtót semmi baja azóta.Nagyon jól fut rajta az android op.rendszer én csak ajánlani tudom:)
2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy végül Huawei Y200-at vettem, és nagyon nem bántam meg :)
2012. dec. 6. 21:31
 16/23 anonim válasza:

Szombaton vettem egy Sony Xperia Tipo-t és a képernyő körül lévő műanyag amin a SONY felirat van nekem 1-2 nap után amikor elsőnek kijött aztán visszatoltam és azóta folyton kijár olyan mintha elengedte volna a ragasztás.


Van valakinek ilyen problémája?


Holnap viszem vissza a Vodafonhoz hogy csináljon vele valamit és csak tudni akarom hogy lehet azt a problémát megoldani.

2012. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jobban jártál volna sony xperia tipoval mint huawei -vel
2012. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 LordMe válasza:

Jaj te szerencsétlen...

Az a szar y200-at vetted tipo helyett???

A tipo sokkal jobb.

Az y200 a tipohoz képest egy kalap szar

2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tipo-m van és szeretem, semmi bajom nincs Megéri az árát, de persze lehet kapbi enné jobb telefonokat is 40.000 forintért. Mondjuk tényleg jobban jártál volna a tipo-val! :)
2013. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
huaweit vettél?:SSS az csak annyival jobb a tiponál,hogy nagyobb a kijelzője. A huawei nagyon rossz!. Először én is azt akartam,de aztán olvasgattam a neten és arra jutottam,hogy borzasztó egy telefon. 200 valamennyi ram van benne.pff. Tipo ezerszer jobb!:) Gyönyörű kijelző,gyors,okos,szépen kamerázik,szép képeket csinál! Nekem nagyon bejött. Főleg az,hogy 4.0-ás Android van benne!:) Kiváló. Csak egyetlen egy pici bajom van vele. Ami tényleg már-már jelentéktelen...Még pedig az autó fókuszáló és a led vaku.:SSS De azt leszámítva kiváló telefon!!! Engem még egyszer se zavart a kicsit kicsi kijelző! :) 1000-szer jobban jártál volna egy Sony Xperia Tipo-val,mint egy Huawei Ascend Y200-al! Megérte volna költeni rá még 6-7 ezer forintot. Mert kiváló telefon! De hát a te döntésed volt! Mindegy akkor már!:)
2013. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!