Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo vélemény?

Sony Xperia Tipo vélemény?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék telefont venni.

Galaxy Ace-t néztem picit használtan (még 1,5 év garancia) 35 000 Ft-ért.

Viszont most megláttam a Tipo-t és eléggé megtetszett. Az ára szintén 35 000 Ft újonnan a Telenornál, kártyásan.

Csak ennek kisebb a kijelzője mint az Ace-nek, nem 5Mp a kamerája, csak 3,2 és vaku sincs benne.


Tehát mivel sok teszt még nem kering a neten (magyarul), ezért hátha van itt olyan, aki ilyen telefonnal rendelkezik, és véleményt mondana. Természetesen mások válaszűt is várom!


Valamint érdekelne, hogy mennyi garancia van a Tipo-ra mert sehol sem találom (gondolom Sony vállalja a garit).



2012. aug. 26. 23:12
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Nekem Tipom van, nem most vettem az igaz:)


Nekem semmi problémám nincs vele. Vagyis volt egy, hogy rápakoltam 70-75 alkalmazást, és belassult, de bármelyik telóra ha ráraksz sokat akkor ugyanúgy belassulna. Újraraktam, és csak 25 telepített alkalmazásom van, így már 2 hónapja semmi gond, gyors mint a villám.

2013. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Sziasztok,nekem már kicsivel több mint 1-éve van sony xperia tipo telefonom,és őszintén szólva,elején még tök jó volt!Minden futott rajta rendesen,ahogy kell,viszont egyre gyakrabban tapasztalom a telefonomnál hogy egyszerre minden befagy,vagy csak úgy magától kikapcsol,vagy egyszerűen kiírja hogy,pl:a böngésző nem válaszol,vagy a zene nem válaszol,vagy pedig,a sony xperia képernyő nem válaszol stb!=/Már nagyon laggolnak (fagynak) rajta sajnos a játékok,vagy egyszerűen magától kilép belőle!=/mióta megvan,1-szoftver frissítést jelzett,azt megcsináltam,de nem változott rajta semmi!=/Életem első sony telója,előtte Samsungom volt!Azzal semmi bajom nem volt!Nagyon megbántam hogy megvettem ezt a telefont,nem ajánlom senkinek!!Igaz,nem tudom hogy a többi sony telefon milyen,mert nemek ez volt az első sonym,lehet hogy a többi jó,csak ez szar,nem tudom!Mindenesetre,a sony xperia tipot,nem ajánlom senkinek!!=/(személyes véleményem szerint,inkább legyen samsung,vagy Lg telefonom,mint sem sony!!)
2014. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 isti-pisti válasza:

Aki szeretne még Tipot venni:


Ajánlom szöget beverni a falba, asztal lába alá magasítónak, feszültséglevezetőnek - inkább ezt vágjad főlthöz, mint bármi mást; Én még kipróbálom, hogy ledobom egy viaduktról, ezen már úgysem segít semmi.

Sajnos nekem is megvan lassan két éve, eddig tartott a türelmem. Két hetesen nekem sem volt bajom vele. Nem lehet valamiről véleményt alkotni, ha új. Egy minőségi termékkel évek után is elégedett kell legyen az ember. Kb 3 hónap után elkezdett lefagyni. Elég kellemetlen, amikor autózól és muszáj valakit felhívni, és egy percig meg sem mozdul a telefon híváskor. Nem tettem rá semmit, csak egy albumnyi zenét és 3-4 témát. Pár nap múlva úgy belassult, hogy bármire kattintottam kb 10-15mp-et kellett várni, hogy reagáljon. Letöröltem mindent visszaállítottam gyári állapotra. Persze én hülye nem a sim-re mentettem a számokat és minden elveszett... Jobb lett a telefon de akadozott. Azóta nem raktam rá semmit és működött egy darabig, de híváskor rendszerint befagyott (de akkor minek van rajta tárhely, ezt nem értem). Most azt csinálta, hogy hívtam valakit, és nem tudtam letenni a telefont, és persze bekapcsolt a hívott fél hangpostája és én csak nyomkodtam mint egy szerencsétlen fogyatékos és nem történt semmi. Egy fél perc után úgy vágtam ki a másodikról a beton placcra, hogy csak úgy zörgött. Remélem nem hallatszott a másik oldalon.... Most lötyög és lóg rajta minden, de még mindig működik. Szenzációs készülék. Ha kell valakinek egy ilyen strapabíró teló eladom 5000-ért. Garanciát nem vállalok, mert nem kell, sosem fog tönkremenni, elnyűhetetlen féreg.

2014. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!