Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GALAXY S III, tapaszta...

Samsung GALAXY S III, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mikor először megláttam a egy reklámban, már akkor nagyon megtetszett, és ma hogy a Telekomban láttam " 3D "-ben, szinte szerelmes lettem.. :D Igaz, spórolnom kell rá, de megéri, viszont szeretném kikérni a véleményeteket róla, tapasztalatokat, akinek ilyen mobiltelefonja van.

10ből mennyit adnátok neki, és, hogy magyar nyelv van-e benne, melyik színben van nektek.. stb? :D

[link]

köszi!



2012. aug. 27. 15:49
 1/3 fairi1 ***** válasza:
magyar nyelvet minden esetben tudsz rárakni (akkor is megoldható ha alapból nincs benne), emiatt ne aggódj.
2012. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úúh, köszi! akkor megnyugodtam :)
2012. aug. 27. 16:05
 3/3 Rakeem1985 ***** válasza:

Az a telefon per pill a Samsung csúcskészüléke. Szóval egyértelmű hogy beszarás az a telefon olyan jó.


Nem lebeszélni akarlak de jelen pillanatban ha ár érték arányt is figyelembe veszünk akkor egy Samsung Galaxy S2 sokkal jobb döntés lenne.

A csúcshardver az tény hogy csúcshardver, de a mai napig is bőven helyt áll hardveresen egy S2. És még szerintem nagyon sokáig erős vasnak fog számítani.

2012. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!