Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mennyire fontos egy...

Nektek mennyire fontos egy okostelefonnál a kijelző mérete?

Figyelt kérdés
Van 1 éve egy Samu Galaxy Ace-m és már lecserélném mert "unom". Mindennel meg vagyok elégedve kamera(,videó minőségével nem annyira :D) CPU, stb. csak a kijelző méretével nem 3.5". Kíváncsi vagyok, hogy nektek mennyire számít a kijelzőn inch, milyen mobilotok van és hogy hány évesek vagytok. 14/F

2012. aug. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem annyiban fontos, hogy túl nagy ne legyen. max 4-4,3" tökéletes, afelett szerintem már az alapvető használatot akadályozza, mint például a telefonálás. az megint más, hogy netezni jobb nagyobb kijelzőn, de erre vannak a tabletek...
2012. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Miért is akadályozná a telefonálást? Min 4 coll, az alatt nálam a telefon játékszer.
2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sokak szerint például egy note kaliberű telefon már hülyén néz ki, és akkor ezek még nőni fognak. nem mondom, lehetetlen, de azt se, hogy kényelmes 10 percnél tovább telefonálni vele. egy olyan 4-4,3"-as HD kijelző szerntem pont elegendő.
2012. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rakeem1985 ***** válasza:

Nekem fontos a kijelző mérete.

Régebben egy LG Optimus GT540-em volt 3"-os kijelzővel.

Most Samsung Galaxy S2-öm van, ugyebár 4,3"-os display-yel. A héten bemutatásra kerülő Samsung Galaxy Note2 várható 5,8"-os megjelenítőjével már én is meg tudnék elégedni, hiszen az minőségbeli ugrás lenne.

De a Samsung Galaxy S3 4,8"-os kijelzője sem rossz. :D


Szóval nekem számít hogy egy okos telefon kijelzőmérete mekkora. 4" alatt csak játékszer egy komoly okostelefon. Számomra a Samsung Galaxy Note még pont elfogadható méretű egy telefon képében.

2012. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!