Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 2 vagy xperia mini pro?...

Ace 2 vagy xperia mini pro? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb az Xperia, mennyire zavaró a Sony kisebb képernyője, a sony képenyője karcolódik a zsebben, kulcs mellet, melyiknek szebb a kijelzője, melyik készüléken kényelmesebb a gépelés - hosszabb SMS-ek esetén, mennyivel gyorsabb az ace 2, megéri azt a plusz pénzt az ace 2 ért, vagy elég a Sony.


Amire használnám:

Net.

Zene - számít a jó minőségű hangzás.

foto, videó - mind1, ugyan olyan a kamerájuk.


Te miért a(z) Acet/Sonyt választanád?



2012. aug. 27. 19:29
 1/4 Rakeem1985 ***** válasza:

A kérdést már meg is válaszoltad te magad!

Netre akarod többek között használni. Ott jobb az Ace2 kijelző képátlója.

Bár én nagy Samsung párti vagyok ezért eleve azt ajánlanám.

De a Sony sem rossz gyártó.


Én biztos az Ace2-öt venném mindettől függetlenül.

2012. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kettő közül Ace 2, de inkább Sony Xperia U vagy Sola.
2012. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amire használnád arra szerintem az xperia is elég, de egyébként szerintem inkább xperia sola-t, vagy u-t vegyél azok ugyan annyiba kerülnek, mint az ace2, és jobbak.
2012. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Az Xperia U startból esik, mert nem lehet bővíteni micro SD vel. Ace 2 akumulátora nagyobb mint a másik 2-é 1500 mAh

Sola-nak nincs első kamerája és drágább mint az Ace. Az Acenek a legnayobb a képenyője.

Ezek közül szerintem az Ace2 a legjobb

2012. aug. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!