Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola vagy Sony...

Sony Xperia Sola vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés

Mindkét telefon nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, ti melyiket vennétek?


Xperia U:

+szép,előlapi kamera

-nem bővíthető


Xperia Sola:

+NFC,bővíthető

-annyira nem szép mint az U, de elmegy


Ha az U-t venném, akkor vennék mellé még egy MP4-et is, hogy tudjak zenét hallgatni,meg filmet nézni.A Solát meg "csak" magában venném, MP4 nélkül, viszont le kellene mondani az előlapi kameráról. Melyik megoldás a jobb?


Netezni, játszani, GPS-nek, zenét hallgatni, néha filmet nézni, néha fényképezni, Néha SMS-t küldeni és néha telefonálni kellene.



2012. aug. 28. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az előlapi kamera csak azért kell, hogy elmondhasd, van a telefonodban, akkor szerintem a solát vedd meg.
2012. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Ace 2 az milyen? Annak több a RAM-ja. Az U amúgy jobb értékelést kapott Mobilarénán,mint a Sola meg az Ace 2. Melyiket érdemes venni hosszú távra?
2012. aug. 28. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem solám van, én azt mondom, hogy a bővíthetőség miatt inkább azt vedd, mint az U -t. Az Ace 2 -t én a helyedben elfelejteném, hiába a több RAM, egy az, hogy az 512 MB is untig elég, és a solának a CPU órajele is nagyobb, ami azért jobban számít az android tekintetében. A másik az, hogy nagyon sok helyen hallani, hogy a samsungos TouchWhiz egy optimalizálatlan, és megbízhatatlan felület, ellentétben a Sony megoldásával. A solát kifejezetten ajánlani tudom.
2012. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezek között vaciláltam, de nekem a kis méretű telefon is fontos volt, ezért és az ár miatt nálam az U győzőtt, nagyon meg vagyok elégedve vele, elférek simán rajta, szép, jó, de ha neked nagy tárhely kell, vedd a Solat. Ace2-t nem ajánlom én sem.


Ha szeretsz filmet nézni rajta, akkor egyértelműen a Sola!(márpedig leírtad..)

2012. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!