Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek valakinek megérné...

Szerintetek valakinek megérné az, hogy egy Galaxy S2-t és egy iPod Touch 4G 32gb-t elcserélne 1 Galaxy S3-ra, vagy egy Note 2-re?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg! Az S3 nem túl jó telefon. AZ S2 sokkal jobb, és vagányabb is. Volt S3-mam és S2-m is, de nekem inkább az S2 jött be jobban! A Note 2-t még nem próbáltam, lehet hogy jó, de az IPod valószínű, jobb! Már csak az IOS miatt is! Nem vagyok egy Ápül fan, de értek az ilyen műszaki dolgokhoz, és szerintem nem éri meg!
2012. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Note 2-t majd holnap fogják bemutatni, az 1 nagyobb kijelzős S3 végülis. Az S3 neked kinézetre nem tetszett?
2012. aug. 28. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! Nem tetszett, pedig imádom a nagyképernyőjű mobilokat, de ez nem nyerte el a tetszésemet.
2012. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki Note2 vesz, az egyrészt azt is akar, + mert nagy a kijelzője.
2012. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont, ha megunja, vagy kisebbnek gondolta, akkor cserélheti. Tévedések is léteznek a világon, de a kérdés az volt, hogy megéri-e a csere, és nem az, hogy mekkora a kijelzője.
2012. aug. 28. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés. abban is van valami, amit először írtak, hogy nem annyira jó az s3, de viszont az s2 meg már nem annyira jó. tehát kettő között van egy akkora szakadék...s3 nem tudja kihasználni érdemben a teljes hardverét, az s2 meg lassan már elavult lesz kijelzőben is, hardverben is. meg persze az már csak a magánvéleményem, hogy s3 túl nagy, note2-n meg már elmegy vágódeszkának, én ezzel nem tudom elképzelni, hogy a fülemhez rakva telefonálok...szerintem várj még, hátha lesz egy olyan köztes telefon, ami erősebb és fejlettebb az s2-nél, de nem túl erős. ha nem lesz ilyen, akkor meg lehet olcsóbban is tudnál s3-at venni. amúgy is idő kell, mire eladnád mondjuk először az ipodot. ahogy mondták, nem valószínű hogy ezt a kettőt valaki elcserélné egy s3-ra vagy note2-re.
2012. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor kiszemelek 1 Note-t. :)
2012. aug. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!