Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A termékbiztosítási garancia...

A termékbiztosítási garancia miben merül ki? (T-mobile)

Figyelt kérdés
Párhónappal ezelőtt a magentás szolgáltatótól vásároltam egy Sony Xperia S-t.A készülék első ízben "széria hibás" volt azaz sárgult a kijelzője amit haladéktalanul cserétek is. Most viszont egy elég intim találkozásom volt a hideg betonnal ami nem tett neki valami jót. Ezt is fedezi a termékbiztosítás amit rendszeresen fizetek vagy csak beázás törés és egyéb károkra van? Ebben az esetben nem történt szerencsére törés de eléggé látványosan károsodott.A készülékbe természetesen nincs belenyúlva ami garancia vesztést vonna maga után. 60.000 ftba kerülne ha önerőből akarnám kicserélni amit természetesen nem akarok ha már van rá garancia is.

#biztosítás #Sony #T-Mobile #garancia #karcolás #jótállás #Xperi S #termékbiztosítás #termékbiztosítási garancia
2012. aug. 28. 16:57
 1/3 anonim válasza:
[link] nemtudom melyik biztosítást kötötted rá, de gondolom itt megtalálod a választ ;))
2012. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sétálj be egy T-mobile üzletbe és gyanútlanul kérdezd meg, mit fedez a biztosítás. De akár direktbe is rákérdezhetsz, hogy leejtettem fizetnek-e? Vagy valaki kiverte a kezedből az utcán...
2012. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megvan be akart húzni a csőbe de hárítottam egy már beszéltem a diszpécserrel mondattal.Szó nélkül kicserélték helyben még csak önrész sem kellett mert az eddigi befizetésem fedezte a kárt
2012. aug. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!